Entertainment

Búrka, udalosť, ako aj guľatá v Sugar Republic

, to bolo v Sydney v Sydney v Sydney. Od horúcich horúcich dní po popoludnie sa spoliehali na polnoci s monštrovými búrkami.

A uprostred toho všetkého sme mali na pláži narodeninové oslavy, nový hobby pečenia, neuveriteľné vyskakovacie okno v Sydney s cukrovou republikou, ako aj mimoriadne atletický čas!

Dúfame, že sa vám toto pravidelné vydanie bude páčiť.

Na zdravie – Jim a Christina XX

Dnes večer, Christina, ako aj ja plavím sa do extrémne obmedzení prístavu Sydney. Náš kamarát Laura má oslavu narodenín v Manly.

Je to veky, pretože jeden z nás bol na mužnom trajekte, ako aj na našu škodu. Toto je jedna z tých muštíc, ktoré musíte robiť, keď ste v Sydney, či už ste online, alebo práve navštevujete. Programu Manly sa oplatí navštíviť, avšak táto cesta vám ukazuje niekoľko najlepších častí prístavu.

Oslava je v hoteli Steyne na pláži Manly. Bol som v tejto krčme predtým, avšak z nejakého dôvodu som si presne nevšimol, aké krvavé je to obrovské. Na druhej úrovni je miestnosť Blackett, s zmiešaným nápojovým barom na jednej strane, ako aj balkónovým priestorom s názvom Henryho, ktorý sa zaoberá morom na druhej strane.

Spredu vidíte, že je to obrovské miesto, ale vo vnútri je to TARDIS.

Je to fantastická oslava, ako aj (L-R) Christina, narodeninová žena Laura, Deb a Kate sú v jemnej podobe.

Ak hľadáte miesto pre udalosť na severnej strane prístavu, skontrolujte hotel Steyne. Sme ohromení.

Ortuť je dnes opäť hore, ako by ste očakávali leto v Austrálii. Jednou z našich obľúbených metód udržať úžasnú je chutná ľadová káva – najmä ak vyžaduje, aby kofeín zasiahol bez teplého rutinného šálky Joe.

Každé leto Nespresso vytiahne sériu kapsúl, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby prešli ľadom. Ich Ispirazion Salentina, ako aj Ispirazione Shakareto Original Capsules, skutočne zasiahli známku, ako aj keby ste mali jeden z nových strojov Vertuo, Nespresso pre vás priniesol rôzne viac ako ľadové kapsuly.

Pýtali sme sa obavy, či by poradie nalievania pri výrobe ľadovej kávy malo byť ľadovo-kupe-mliekom alebo ľadovým mliekom.

Súdiac podľa odpovede na príbehy IG, ako aj na Facebooku, je to konsenzus, že by to mala byť káva úplne prvá – vždy – aj keď mlieko úplne prvé má celkom účinok.

Nechám to tak, ako sa rozhodnete!

Našou najobľúbenejšou metódou na úžasnú metódu v horúcom dni je samozrejme zasiahnuť bazén – skutočne zasiahnuť bazén! Získanie vzduchu v týchto záberoch! Verím, že je to posledný valec, ktorý sa pokúsim. Metóda Christiny Kung Fu Bomb je oveľa lepší nápad.

Dnes kontrolujeme neuveriteľné vyskakovacie skúsenosti chápané ako Sugar Republic.

V prípade všetkých sladkých vecí vás Sugar Republic zavedie späť k svojej mladosti s priestorom po vesmíre lízancov, zmrzlín, Choc a Bubble Gum. Je to tak šikovne zostavené – rovnako ako interaktívne. Pripomína nám to trochu múzea zmrzliny, ktorú sme navštívili, keď sme boli minulý rok v Miami.

Od obrovskej bublinovej žuvačky, ako aj z dúhových mostov až po obrovský koláč, z ktorého vyskočíte, ako aj konfetovú pištoľ, je to zábava v sľubnom sľubnom cukre. Rovnako ako najlepšia zo všetkých je Gigantic Sphere Pit … práve tu je niekoľko našich obľúbených záberov z tejto neuveriteľnej inštalácie v Myer, Pitt Street Mall, Sydney:

Vstúpte do čokoládovej továrne Willyho Wonky!

Dúhový priestor je magický

Hovorte o mladom v obchode s cukrovinkami – Christinin obľúbený film je originálny Willy Wonka, ako aj továreň na čokoládu. Tam nasmeruje chlapa Candy!

Tieto obrovské jahody sú úžasné. Rovnako ako stresová guľa, aj keď je lepšia.

Odskočenie na bublinkovú ďasno – je to, keď vám nevadí vstúpiť do nej!

Nechápem prečo, ale zrazu sa chcem pozerať pod obliehaním!

Jim, Christina, ako aj ich nový kamarát Bubble O Bill!

Konfetové delo je neuveriteľné – najmä preto, že ho nemusíme odstrániť!

Christina je celkom spokojná s touto obrovskou situáciou, ale ešte viac ružové steny, ktoré jej tak dobre zodpovedajú vlasom. Mimochodom, farby okolo kontextovej republiky Cukor sú všetky od Taubmans, ktoré vydržia rozsah ako ružový chintz.

A kus odporu – obrie sféra. Do tohto berieme skok viery, len Christina drží moju ruku!

Táto guľová jama má tiež vrahové výhľady na mesto z okien, ale nepamätajte si, že si pozriete neónovú stenu za sebou. Mimoriadne pôsobivé.

Vo veku som sa tak veľmi bavil. Rovnako ako opäť byť mladým!

Na druhej strane steny k gule je táto inštalácia neuveriteľných balónov. Čokoľvek tu v Sugar Republic je tak dobre verí.

Nezabudnite získať vstupenky skôr, ako sa ponúknu. V Melbourne je tiež inštalácia, obidve vyskakovače idúdo 19. mája.

Len si nepamätáte, že si váš telefón prinesiete (toto miesto je vážne instagramovateľné), ako aj pripravení sa pri skúmaní chmúrne polínky, ako aj zmrzliny. Váš lístok obsahuje ochutnávky zadarmo!

Prežívajte svoju mládež a tiež sa dostanete do ASAP Sugar Republic!

Koniec koncov, ako aj zábava, cítim, že požiadavka (alebo by to malo byť „hnevať“?) Trochu upokojiť veci. Z nejakého dôvodu som sa rozhodol, že výroba chleba je skvelý nápad.

No, je to. Je to výborné.

Jediným problémom je, že teraz jeme päťkrát viac množstva chleba, ktorý by sme za normálnych okolností! Avšak, keď sa objaví takto, čo by ste urobili?

A k úžasným veciam ešte viac, Sydney zasiahla obrovská búrka, hneď na začiatku víkendu. Pozrite sa na ten cloud! Desivé.

Thunder, ako aj bleskom zlosť po celej noci po celú noc. Je to neuveriteľný pohľad, ale spravodajské správy o zaplavených uliciach, vozidlách, rezidenčných alebo komerčných nehnuteľnostiach, ktoré sa umyjú, ako aj škody, ktoré búrka spustila, nie sú také dobré.

Keď búrka zasiahne mesto, rozhodnem sa natáčať front. Video sme v tom čase zverejnili na Twitteri, ktoré doteraz malo viac ako 33 000 dojmov. Môžete vidieť vid tu.

Prípadne som zostavil viac záberov celej búrky, ktorú môžete vidieť nižšie:

Kliknutím doprava tu zobrazíte video.

Dúfame, že sa vám toto pravidelné vydanie páčilo.

Majte fantastický týždeň.

Na zdravie – Jim a Christina XX

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *