Bary March Cocktails, Chicago blues a samit cestovného ruchu

Aký koniec do rušného februára! Neviem, či ste to cítili, ale zdalo sa, že minulý mesiac sa trochu ťahal. Január (AKA Practice Month) Zipspl, ale február vytiahol zuby.

Teraz je koniec, trochu mi slečna drahá február. A March sa pripravuje aj na impozantný mesiac.

Začínajúc výletom do Thajska, March vyzerá, akoby to bolo plné.

V tomto vydaní zdieľame základné informácie o baroch March-vynikajúci barový fundraiser zameraný na pomoc zachráneným psom nájsť domov-vzrušujúce správy o letoch Aussie do Chicaga a na to, čo sme sa dostali na tohtoročnom cestovnom samite v Sydney.

Dúfame, že sa vám v tomto týždennom vydaní potešíte.

Na zdravie – Jim a Christina XX

Dnes večer sme v ohromujúcich výklenkoch Huberta – vyššieho bistra v srdci Sydney. Ale nie sme tu na večeru. Keď berieme tieto vinuté schody hlboko do reštaurácie, naše myšlienky sú z Chicaga a Blues.

Je to preto, že talentovaný mladý hudobník Michael Damani z pôvodnej skupiny Chicago Blues All Stars nás hrá na stretnutí s výberom Chicaga, cestovným radom Windy City a Qantas.

Michaelova hudba je spoločným štýlom, ktorý nájdete v Chicagu – mojom preferovanom meste USA. Ale rok 2020 bol vyčlenený ako rok chicagskej hudby, čo naznačuje, že mesto bude plné zvukov, pre ktoré je Chicago známe: blues, jazz, evanjelium a hiphop.

Keď nás Michael pobavuje, uvažujeme o ďalších úžasných správach, ktoré sme počuli od zástupcov spoločnosti Qantas Airlines: Od apríla 2020 budú priame lety z Brisbane do Chicaga leteckej štyrikrát týždenne.

Dobrá správa pre nás!

Dnes popoludní sa stretávame s ultra talentovaným Mikey Enright, majiteľom vynikajúceho obchodu Gin Bar The Barber.

Taktiež vedie vojvodu z Clarence vedľa – vynikajúcu rekonštrukciu dobrého starého anglického krčmy. Je to úprimne ako byť prepravou späť domov!

Ale nie sme tu, aby sme obdivovali naše okolie … No, sme trochu. Oveľa dôležitejšie je však, že tohtoročné bary pochodujú špeciálne koktaily.

Bars March je každoročný fundraiser, ktorý je vo svojom 10. roku. Počas tretieho mesiaca sa výťažok zo špeciálne vytvorených nápojov na zúčastnených miestach (holičstvo a vojvoda sú dvaja) idú na záchranu záchranných zvierat.

V NSW je to liga pre blaho zvierat, vo Vic je to psová schéma.

V obchode holičstva tento rok Mikey slúži tomuto ohromujúcemu ginovi a toniku, ktorý volá Warnerovu toniku. Tu je to, čo dostanete:

45 ml Warner’s Rhubarb Gin

120 ml remeselnícky ružový citrusový tonic

Metóda: Budujte na kockovom ľade

Sklo: sklo Bordeaux

Ozdobenie: citrónové koleso, polovice vápna prst. Basil Strg, bobule borievky

Warnerov gin je z Veľkej Británie a je známy ako prvý, ktorý vyniesol ružový gin. Ich ružový rebarbový gin, ktorý zahŕňa skutočnú šťavu z rebarbory, je celkom niečo a dokonale ide s Mikeyovým vlastným proprietárnym (a chutným) tonikom.

Distillery majiteľa Tom a Tina Warner sú tiež obrovskými milovníkmi psov, takže ich gin sa ešte viac zmestí.

Vedľa v vojvodu z Clarence Mikey’s vytvoril pre bary March niečo veľmi zvláštne.

Toto je na polceste do Harringtonu – takzvaná, pretože liehovar Warner je v Harringtone v britských Midlands. Je to úžasne vyvážený kokteil, ktorý používa dva rôzne typy Warnerovho ginu:

30 ml Warner’s London Dry Gin

30 ml Warner’s Rhubarb Gin

20 ml melónovej šťavy

10 ml citrónovej šťavy

10 ml limetkového srdečného prsta

3 kvapky soľného kríka

Metóda: Pridajte všetky ingrediencie, suchý otras, mokrý kokteil, namáhanie

Sklo: Gold Rim Coupet

Ozdobenie: opekané rebarbory ​​hniezdo

Získajte tento, zatiaľ čo môžete – je to fantastický kokteil. Bude mi smutno, keď uvidím koniec marca, ale možno natrvalo držia pol cesty do Harringtonu na zozname.

Uistite sa, že sa dostanete do obchodu s holičmi, vojvodom z Clarence alebo niektorým z ďalších miest, ktoré sa zúčastňujú tejto úžasnej veci počas celého marca a prejavte svoju podporu.

Dnes ráno je ráno káva. Nie preto, že sme obzvlášť unavení, ale preto, že musíme byť zapnutí celý deň.

Dnes je cestovný samit Travmedia – sieť pre spisovateľov cestovných a fotografov, agentov, PRS a turistické rady. Je to jeden z najužitočnejších zdrojov v našom priemysle a dnes je fyzickým vyvrcholením konceptu.

Našťastie, Christina a ja sme s našim vynikajúcim kamarátom a talentovaným spisovateľkou Christine Knight.

Summit je v plnom prúde tu v prístave Sofitel Darling.

Počuli sme od niektorých úžasných rečníkov-ako redaktorov a redaktorov v časopise Qantas Magazine, Virgin Australia, Better Homes & Gardens Travel a Gourmet Traveler, spisovateľov viacerých ocenení, ako sú Catherine Marshall a Rob McFarland a veľa režisérov. spoločností Comms.

V súčasnosti však počujeme od dnešnej hlavnej myšlienky: globálny redaktor CNN Travel Barry Neild. Je inšpirujúce počuť od týchto úžasných ľudí. Nemyslím si, že by sme dokonca potrebovali toľko kávy!

S vrcholom kresby až do konca sa dostaneme na cestu hore do TŠtýlové okolie šampanského baru Sofitel. Pri pohľade dolu na prístav Darling Harbor je ideálnym miestom na odpočinok, úbohý a imbibe.

Je tu dokonca aj meč Sabrage a za 25 dolárov navyše, personál otvorí vašu fľašu týmto spôsobom. Je to dosť dramatické a našťastie Barry postúpil, aby sa jeho fľaša otvorila. Muž má štýl!

Dnes ráno je ešte skorším začiatkom ešte oveľa náročnejšieho dňa. Dnes je Imm – Travmedia pre medzinárodný mediálny trh. Je to trochu ako rýchlosť pre cestovných korešpondentov a dodávateľov.

Na minuloročnom IMM sme vyhrali lety v triede spoločnosti do štátov, ale nemyslím si, že tento rok budeme mať šťastie.

Napriek tomu je to pravdepodobne najúžasnejšie sieťové fórum, aké sme kedy boli, a životne dôležitý zdroj.

Okrem všetkých vynikajúcich príležitostí, ktoré nám dnes predstavili, sú to dve krásne dámy, ktoré Christina skutočne chce vidieť.

Tieto dve veľkolepé drag Queens sú súčasťou pop-up repliky známeho Bell’s Milk Bar-najdlhšieho baru na mlieko v krajine-v Broken Hill v regióne NSW Central Darling.

Tieto dámy, ktoré predstavujú trochu prekvapivo dynamickú kultúru ťahu na ďalekom západe NSW, a tiež festival Broken Päty, ktorý sa koná tento rok v septembri, sú zábavné. A Christina mimoriadne dobre zrovnávané šaty a vlasy zapadajú najlepšie!

Bol to vzrušujúci a napĺňajúci týždeň končiaci mesiac plný prekvapení. Tu je pochod a ešte oveľa viac zábavy.

Na zdravie – Jim a Christina XX

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *