Výučba angličtiny v Číne – Inšpiraton pre modifikáciu

Ak ste cestovateľ, ktorý chcete predĺžiť vaše cesty, potom mentor angličtina v Číne môže byť pre vás dokonalou úpravou spôsobu života. Ak čítate tento článok, pravdepodobne už hľadáte úpravu vo svojom živote. Možno sedíte pri stole vo svojej kancelárii alebo bezcieľne prehliadate web ešte jednu nedeľu, keď pochopíte, že zajtra musíte ísť do práce a tiež zopakovať svoj svetský život na ďalší 5-7 denný cyklus.

[widget id = ”shortCodes-tupo-2 ″]
Village dáma varenie ryže v bambuse neďaleko terasy drakovej ryže.

Ak ste klikli na tento článok, urobili ste prvý krok. Mentor English v Číne je jedným z najviac prospešných zážitkov, ktoré sme mali na všetkých našich cestách, ako aj pravdou, že nám to umožnilo cestovať viac, len slávu tejto myšlienky prináša viac slávy. Momentálne môžete znížiť čokoľvek, choďte do Číny a učiť angličtinu. Na svete je veľa miest na výučbu angličtiny, ale asi ani cudzie, fascinujúce a zaujímavé ako Čína. Nielenže je to miesto, ktoré uspokojí neohrozenú túžbu po cestovateľovi po nezvyčajnom, ale tiež sa môže pochváliť viac mentorskými úlohami, ako aj šanci potom kdekoľvek inde na Zemi. Získanie úlohy tu je veľmi jednoduché, pretože skutočne nepodporujete žiadny typ certifikátov mentorov, tituly alebo predchádzajúce skúsenosti, hoci pri love úloh vám pomôže pri love úloh.

Akonáhle sa rozhodnete nájsť v Číne, budete len vyžadovať objaviť skvelú školu, mať asi 1 000 dolárov na svoj let (čo bude pravdepodobne preplatené), ako aj mimo vás. V Číne môžete začať mentorovať v Číne 15-20 hodín týždenne, zarobiť približne 1500 dolárov mesačne a rýchlo ušetrite polovicu. Životné náklady tu sú také nízke, že budete ohromení presne to, ako dobre môžete online online.

Náš byt v Yangzhou v Číne
Náš byt je 950 štvorcových stôp (90 metrov štvorcových), čistý, moderný aj vo veľkej oblasti, ako aj nás to stojí menej ako 300 dolárov mesačne! Môžete ísť von rovnako ako sviatok na veľkom jedle so všetkými vašimi priateľmi, piť pivo celú noc, rovnako ako house stojí menej ako 10-15 dolárov. Čo znamená, že môžete ušetriť dostatočné na to, aby ste sa ubezpečili, že po 6 mesiacoch – 1 -ročnej zmluve budete mať v banke dostatok na to, aby ste na niekoľko mesiacov cestovali. Ako presne to je perfektné? Ak ste skutočne skromní, pravdepodobne by ste mohli pracovať pre rok mentora angličtiny v Číne, ako aj potom cestovať po svete po dobu 6 mesiacov, ako aj na celý život! Mentor English v Číne je pre cestujúceho skutočne ideálnou úlohou, pretože nikdy nebolo ľahšie získať prácu.

Keď tu pristanete na úlohu a začnete učiť, uvidíte, že nielenže je to fantastická úloha pre cestujúcich, ale je to fantastická metóda, aby sme pochopili regionálnu kultúru a objavili veci o Číne, ktoré nie je veľa cudzinci to vedia. Budete môcť pripraviť kamarátov so svojimi účastníkmi, ako aj so svojimi domácnosťami, ako aj s čínskym personálom, s ktorými pracujete. Učenie angličtiny nie je nikdy skutočne náročnou úlohou, ako aj v dňoch, keď chceme byť len v posteli, praktikant nás rozosmieva alebo nám poskytne objatie, ako aj to, že všetko stojí za to. Plus … pracujeme iba pár hodín denne!

Vychutnajte si deň v parku s niekoľkými úžasnými priateľmi. Yangzhou, Čína
Keď príde na to, sú časy v živote človeka, keď majú pocit, že vyžadujú zmenu. Pre mnohých chcú cestovať, ale nemajú na to peniaze, pre ostatných (ako my) chcú len predĺžiť svoje svetové výlety. Podpísanie zmluvy, ako aj mentor angličtiny v Číne je dokonalou reakciou na oba tieto ťažkosti. Preto sa rozhodnite, získajte certifikát TEFL (výučba angličtiny ako cudzí jazyk), skontrolujte Esl Dave, objavte úlohu a zabaľte si tašky. Musí to byť pozoruhodný zážitok, ktorý navždy zmení váš život. Ak požadujete väčšiu motiváciu poskytnúť túto pozoruhodnú úlohu, budúci týždeň predstavíme 10 dôvodov na začatie mentorskej angličtiny v Číne, ako aj každý týždeň odteraz, poskytneme vám náznaky úloh, príležitostí, motiváciu. ako pomoc pri práci v Číne, ako aj v iných krajinách v zámorí. Boli sme pripravení na modifikáciu, rovnako ako sa nikdy nepozerali späť … Ste pripravení?

Výučba angličtiny v Číne je metóda na podporu našich ciest. Nick s jednou z jeho hlavných tried. Yangzhou, Čína
Ak chcete anglické tipy mentorovať v iných častiach Ázie, skontrolujte nomádske kórejské tipy ESL SAMUEL!Deň v živote anglického inštruktora v Číne

Náklady na bývanie v Číne

Mentor angličtina v Číne: Začíname FAQ

Mentor angličtina v Číne – FAQ o úlohe

Zaslúži si tento článok vašu radu?

Zrieknutie sa zodpovednosti: Kozy na ceste je partnerom Amazonu, ako aj pridruženou spoločnosťou pre niektorých ďalších maloobchodníkov. To znamená, že robíme provízie, ak kliknete na odkazy na našom blogu, ako aj nákup od týchto maloobchodníkov.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *