Entertainment

Vyhrajte podpísanú kópiu kuchárskej knihy Clean Living-GO-T-T-T-TO FOR LAUTION PALEO RECEPES

Dobre, poďme z vypnutia niečo najlepšie.

Na svete nemáme najzdravší životný štýl. Ak ste sa pozreli na náš informačný kanál Instagramu alebo ste objavili našu ebook recept na kokteil, ktorý sme napísali, budete vedieť, že radi jeme, pijeme a piť a byť veľmi veselí.

Ide o to, že neustále ne lov najlepších cigarétových barov v Chicagu alebo hodnotenie malých reštaurácií v Provence, snažíme sa, aby sme zostali zdraví.

Vyvážime dobro so zlým.

Existuje niekoľko spôsobov, ako to robíme. Snažíme sa čo najviac cvičiť a radi prideľujeme aspoň jeden deň úplne bez alkoholu v týždni. Snažíme sa tiež držať diétu s nízkym obsahom bielkovín s nízkym obsahom sacharidov, ako je populárna strava Paleo-známa tiež ako Caveman Diet.

Scott Gooding a Luke Hines, finalisti v televízii Hit Cooking Show „My Kitchen Pravidlá“, si urobili svoje poslanie žiť čistý život a pomáhať ostatným urobiť to isté.

Ich prvá kniha Clean Living je trojtýždňová kniha zdravého životného štýlu, ktorá kombinuje ľahko sledovateľný cvičebný plán a zdravé myslenie s trojtýždňovým rozvrhom ponuky s receptami paleo.

Z dôvodu dopytu má ich druhá kniha The Clean Living Cookbook oveľa viac ako dvojnásobok počtu vynikajúcich receptov. Je rozdelená do piatich sekcií: raňajky, obed, večera, sladkosti a šaláty, boky a smoothies.

Existuje niekoľko úžasných možností, ako sú napríklad sladké zemiakové frity a údený losos, marocké jahňacie špajle s šalátom quinoa a úžasný kokosový čestný fondán. Vyskúšali sme tieto a ostatné a všetci fungujú dobre a chutia skvele.

Myslíme si, že je to taká užitočná kuchárka s úžasnými nápadmi na zdravé jedlo, že máme kópiu kuchárky Clean Living – podpísaných mladými chlapcami – aby sme sa dostali jednému z našich čitateľov.

Všetko, čo musíte urobiť, aby ste vyhrali, je povedať nám, čo vám znamená zdravý život:

Sledujte nás na Instagrame na adrese @mrandmrsromance

Uverejnite obrázok Instagramu alebo video o tom, čo vám znamená zdravý život. Mohlo by to byť založené na potravinách alebo na základe cvičenia alebo životného štýlu … mohlo by to byť čokoľvek.

Zahrňte do svojho obrázka hashtag #Healthylingromance, aby sme ho mohli ľahko nájsť.

Ak máte súkromný účet, môžete nám nasmerovať správu svojho obrázka prostredníctvom Instagramu, aby sme ho mohli vidieť.

Pošleme podpísanú kópiu kuchárky Clean Living One Víťazom po skončení súťaže v stredu 19. marca 2014. Obávam sa, že dodávka iba v Austrálii.

Veľa šťastia a potešené ‘Gramming!

Jim a Christina

Posledný obrázok pani Romance a ďalších prevzatých z knihy Luka & Scott.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *