Entertainment

Jazda okolo roku 2017 Toyota Highlander vs The Toyota Rav4 Hybrid

v roku 2017 bola pre Jonathana, ako aj pre mňa dosť hektické. Museli sme opraviť čokoľvek s S/V cisárovnou, keď sa zlepšujeme plachtenia. Rovnako ako skutočne využívam nás – je to tímové úsilie, aj keď robí 99% práce. Haha. Som roztlieskavač, zatiaľ čo Jonathan opravuje čokoľvek (mám len šťastie, že mám manžílek ako on)! Odovzdávam mu nástroje, rovnako ako pripravujem aj jedlo pre kapitána: P

Napriek nášmu hektickému harmonogramu sa snažíme, aby sme boli najlepším zachytením v trochu dátume alebo podnikli výlet okolo kľúčov Florida. Koniec koncov sme tu turisti. Skvelá vec Toyota USA poslala americké vozidlá na preskúmanie – Toyota Highlander 2017, ako aj Hybrid Toyota Rav4 v roku 2017. Prekvapivo, náš bitový dátum, ako aj „Roadtrip“ skončil v železiarstve, aby ste dostali veci pre plachetnicu! Haha.

Dve autá, presne rovnaká vedúca značka, ako aj príťažlivé meno. Ktorý však vynikal? Ktorý z nich sa nám páčil lepšie?

Obsah

Interiér
Exteriér
Ovládacie prvky
Bezpečnostné prvky
Výkonnosť
Celkový rozsudok

Interiér

Vnútri vzhľadu oveľa formálnejšie, ako aj obchodné. Má toľko priestoru, najlepšie pre rodinu. Sedadlá, ako aj volant sú zakryté jemnou kožou, sedadlo vodiča je luxusné a pohodlné – najlepšie pre dlhé jednotky. Spoločnosť Toyota Highlander Designs má sedenie v treťom rade a vytvára priestor pre osem v základných konfiguráciách. Keď je vybavený elegantnými stoličkami kapitána druhého radu, Highlander dodáva sedem pohodlie bez pohodlia. Merania nákladnej oblasti pre Toyota Highlander stoja na 13,8 kubických stôp za tretím radom, 42,3 kubických stôp za druhým radom, ako aj ponúknuté 83,7 kubických stôp s sedadlami položenými plochými. Sedadlá tretieho radu sú pomerne malé, len pre deti dostatočné, oveľa viac, ako to, že budete vyžadovať, aby ste sa zachytili-ale sedadlá druhej rady sa môžu posunúť predné aj dozadu, takže to nie je problém Všetko. Oblasť nákladu je pomerne malá, rovnako ako ošetrenie je len zložiť sedadlá tretieho radu, ak nie sú v aute veľa ľudí.

Hybridy Toyota Rav4 v roku 2017 vyzerá ako Highlander. Sedadlá sú pokryté mäkkou napodobňovacou kožou, ako aj boky pokryté zložitým aj mäkkým plastom. Vytvára priestor pre päť cestujúcich v priestrannej kabíne, ktorá má 38,4 kubických stôp nákladu za druhou radou. Vďaka plochým sedadlám s rozštiepením 60/40 dodáva Toyota RAV4 kavernózne 73,4 kubických stôp nákladu, vďaka ktorej je najlepšie pre víkendové výlety. Prístrojová doska je pokrytá kožou. Oblasť nákladu je masívna, o ktorej sa domnievam, že je vhodný na víkendové výlety. Náhradná pneumatika je skrytá za oblasťou nákladu, ktorá sa otvára a úhľadne sa uzatvára.

Náš verdikt: Páči sa nám interiér spoločnosti Toyota Rav4 Hybrid v roku 2017. Zistil som, že je to oveľa atraktívnejšie aj lákavejšie. Páči sa mi elegantné, ako byť rovnako prepusteným aj obchodným. Rovnako sa mi osobne páči oblasť nákladu v hybridnom Toyota Rav4. Je to obrovské na to, aby sme tony našli nástroje, ako aj zariadenia bez toho, aby museli robiť čokoľvek, aby ste zmenili sedadlá.

Exteriér

Gril na fronte Toyota Highlander v roku 2017 rozširuje všetku metódu na dno, vďaka ktorej sa javí ako tvrdé auto. Štvorcový zadný koniec je nejako podobný starým modelom. Sklo, ktoré sa otvára individuálne z zadných dverí, je však výnimočnou funkciou, takže veci by nemali padať do vozidla, keď sa snažíme niečo získať, najmä keď sú veci vo vnútri dosť pokazené.

Hybrid Toyota RAV4 v roku 2017 je jedným z troch najlepších kompaktných crossoverov ponúkaných na trhu. V prednej časti, vzadu, ako aj na oboch stranách vozidla, je to kamera, o ktorej sa domnievam, že by sa všetci páčili. Zadná chrbát je dosť základný, ale pôsobivý. Celkovo je to obrovské pre kompaktné vozidlo v porovnaní s konkurentmi.

Náš verdikt: Páči sa nám exteriér hybridy Toyota Rav4 v roku 2017. Je tu niečo o hatchbackoch, ktoré sa mi páčia. Vyzerá to štýlovo a elegantne v extrémne presnom čase. Poskytuje RAV4 myslenie, vďaka ktorému vyzerá ako kráľ cesty.

Ovládacie prvky

Spoločnosť Toyota Highlander 2017 má navigáciu dotykovej obrazovky, ako aj systém potešenia, Tri-Zone Climate Control, 3 USB porty; Stabilita riadte tlačidlo, snehový režim, štandardný výstroj so športovým režimom. Obrazovka na sedadle vodiča má veľmi presne rovnakú funkciu ako každé auto: rýchlomer, viacfarebná funkcia, atď. Spravovanie pôžitkov, ako aj multifunkčnú správu obrazovky, sa dá objaviť aj na volante. Rovnako ako systém zmierňovania odchodu jazdného pruhu. Za volantom je možné objaviť ďalšie ovládacie prvky.

Hybrid Toyota RAV4 v roku 2017 má presne ten istý monitor dotykovej obrazovky-obsahuje správu pre 360-stupňovú kameru, energetickú obrazovku, ktorá vám ukazuje stav elektrickej motnull

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *