Entertainment

Pozoruhodné kúzlo Adventurous Kate Kruger National Park

obsahuje pridružené odkazy. Ak urobíte nákup s týmito odkazmi, urobím kompenzáciu bez ďalších výdavkov. Vďaka!

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pintereste
Zdieľajte e -mail

Myslíte si, že pôjdete na africkom safari, je všetko o zvieratách? Podľa definície to môže byť, avšak videnie úžasnej krajiny je tiež jej veľkou súčasťou!

Páči sa mi fotografovať krajiny oveľa viac ako čokoľvek iné, rovnako ako by som nemohol odolávať a ospravedlňovať sa na našich sprievodcov Lee-Anne, ako aj JP, aby zastavil auto znova, ako aj znova, aby som mohol urobiť veľa fotografií HDR.

To však nie je to, pre čo Kruger rozumie. Aj keď je to obrovský národný park – presne rovnaká veľkosť ako New Jersey alebo Izrael! – Nie je to pochopené tým, že je jedným z vizuálnych omračujúcich. Nedostávate rozsiahlu krajinu Serengeti alebo vyprahnuté kúzlo Namibu.

To znamená, že tu je toľko kúzla, ak pochopíte, kde ho hľadať.

Čo tak táto cloudová akcia?

Počas našej návštevy bola rieka s Ngalou suchá, pretože je to po väčšinu roka. V okamihu, keď som nasnímal tento obrázok, to bolo ako všetky lúče slnka dokonale zoradené. Nezabudnuteľný okamih.

Vzhľadom na rieku sú vodné jaly miestom, kde budete pravdepodobne vidieť akcie. Táto vodná dierka urobila nádhernú zastávku pre našu kávu-hot čokoládu-Amarula na našej poslednej hernej jazde.

Na Halloween som stále hľadal scény, ktoré by mohli byť doktorandmi, aby som vyzeral ďalšie strašidelne. Šialené oblaky za týmto osamelým stromom tvarujú účet.

Fialové západy slnka? Absolútne! Magický, úžasný okamih. Tento obrázok je určite upravený, rovnako ako všetky obrázky, avšak na mňa počítať – obloha a oblaky boli dnes večer fialové. Práve som vytiahol fialovú trochu viac.

Nakoniec sme sa pozreli na slnko zapadané do diaľky, keď sme sa potešili z pohárov temperamentných špajlín, bitkových klobás, ako aj guacamole. Ideálna metóda na ukončenie dňa, ako aj fantastické finále pre skvelé safari.

Ktorý obrázok je váš obľúbený?

Ďakujeme a navštívte južnú Afriku za to, že ma držal na tomto nezabudnuteľnom dobrodružstve. Všetky názory, ako vždy, sú moje vlastné.

Získajte e -mailové aktualizácie od spoločnosti Katenever Miss A. Odhláste sa kedykoľvek!

Prvok meno prvé meno
Posledný názov Namelast
Váš e -mail e -mail
Predložiť

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pintereste
Zdieľajte e -mail

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *