Entertainment

Prečo vidieť Južnú Afriku?

Juhoafrická kultúra, ako aj história vytvárajú pozoruhodnú cestovnú destináciu. Z púštneho srdca Kalahari po zhonu, ako aj rytmus najvýznamnejšieho mesta v krajine, preto by ste mali vidieť Južnú Afriku.

Kultúra robí krajinu. Jeho jazyk do svojej krajiny, jedlo do módy, všetky sa hromadia vo formáciách pod nohami. Jeho švom zlata, ktorý beží s týmito sedimentárnymi vrstvami každého národa, je jeho kultúra.

Nemusíte byť v Južnej Afrike, aby ste videli zlato, kultúra krajiny je jej znakom – jej erbom.

V Južnej Afrike sa toho veľa vyskytlo, čo má priamy vplyv na náš život dnes. Od kolonizácie, ako aj v ranom obchode po rasové zverstvá, ako aj nepretržitý boj o rovnosť, spravodlivosť a slobodu, Juhoafrická republika to všetko videla.

Späť na extrémne vznik ľudských bytostí najlepšie ako v súčasnosti je táto krajina, ktorá pokrýva najjužnejší návrh kontinentu, vhodný pre každého človeka na svete v jednej alebo druhej metóde.

Prečo vidieť Južnú Afriku?

Vidieť Južnú Afriku, ako aj vynechať skúsenosti, ktoré nás osvetľujú, ako aj informovať o histórii tohto odlišného národa, je prehliadnuť nevyhnutnú časť.

Rovnako by vám chýbala časť skladby tejto kultúry, ktorá dáva zmysel súčasnej Južnej Afrike.

Soweto, Johannesburg

Južná Afrika je bohatstvom úžasnej histórie a kultúry, ale jedným z najintenzívnejších príkladov je v Sowete, najvýznamnejšej mestskej štvrti v krajine.

Kliknutím doprava tu zobrazíte toto video na YouTube.

Soweto – alebo juhozápadná černošská štvrť, ako to bolo v čase pochopenia – sa vytvorila ako súčasť pohybu apartheidu, ktorý sa segreguje čierna štvrť do slumov mimo miest.

Teraz, namiesto toho, aby prežil katastrofu, ako aj hrôzu rokov útlaku, Soweto ožila; Jeho obyvatelia prijímajú svoju históriu a sú radi, že telefonujú s touto nevyhnutnou súčasťou minulosti Juhoafrickej republiky, ako aj súčasného domu.

Poďte s nami, aby ste videli, čo sme zažili v tomto zaujímavom svete, keď sme kontrolovali Južnú Afriku, ako aj jej úžasnú kultúru.

Safari v Kalahari

Kgalagadi Transfrontier Park pokrýva hornú časť oštepu severozápadnej Južnej Afriky, avšak nielen Sa Namíbia, ako aj Botswana, ako aj Botswanu, ako aj preberá významný kúsok rozsiahlej púšte Kalahari.

Poďte s nami, keď sa pozrieme na nekonečné duny tohto safari, plné levov, antilopy, pštrosia, žirafy, ako aj množstvo vtákov.

Kliknutím doprava tu zobrazíte toto video na YouTube.

V dunách Kalahari tiež objavíte!

Rovnako uspokojíme skutočných San ľudí z Kalahari, ako aj podnikáme so sprievodcom so spórmi na spórovanie divočiny, analyzujúc kosti a tiež skontrolujeme triky piesku.

Pán a pani Romance v Južnej Afrike

Náš čas v Južnej Afrike bol neuveriteľný. Spokojnosť s Kalahari Bushmenmi uprostred púšte, špinavého levov, ako aj antilopy, žirafy, ako aj hyeny na nekonečných dúnoch, objavujúc históriu Zulu v Battles of Isandlwana, ako aj Rourkeho drift.

Preskúmali sme Soweto – najväčšiu černošskú štvrť v krajine a premýšľali o úžasnom pouličnom umení Johannesburgu.

Ochutnali sme Bunny Chow pri pobreží v Durbane a našli sme pôvod Guya hlboko v kopcoch kolísky ľudstva.

Nasledujte nás na tejto pozoruhodnej ceste s jednou z mnohých renomovaných krajín Afriky.

Kliknutím doprava tu zobrazíte toto video na YouTube.

Juhoafrické príbehy

Od našej doby v Južnej Afrike je tu oveľa viac našich príbehov o tejto fantastickej ceste. Cítime sa mimoriadne šťastní, že sme mali túto skúsenosť.

Nielenže zmenilo presne to, ako veríme v cestovanie, ale aj náš svetový pohľad.

To má vplyv na vás Južná Afrika.

V Afrike, ako aj z Afriky

Zhrnutie celej našej cesty s Južnou Afrikou – od nášho safari v parku Kgalagadi Transfrontier do súčasných kozmopolitných ulíc v Johannesburgu.

Safari s rozdielom -! Xaus Lodge v púšti Kalahari

Naše vyhodnotenie úžasných zážitkov, ktoré sme mali v srdci púšte Kalahari, ktorá uspokojuje Kalahari Bushmen, spozoruje levy, ako aj žirafy, ako aj objavovanie metód divočiny v! Xaus Lodge v parku Kgalagadi Transfrontier.

Sme nesmierne vďační, že naše prvé videnie v Južnej Afrike nám poskytlo pohľad na kultúru krajiny.

Ak je to vaše prvýkrát, čo tu niekedy uvidíme, odporúčame vám, aby sa do vášho harmonogramu najviac zapojili do vášho rozvrhu.

Videá Tim Charody pre MR & Mrs Romance, ako aj pre cestovný ruch SA. Táto cesta bola zorganizovaná a financovaná juhoafrickým cestovným ruchom.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *