Entertainment

Creative Bison Tubes for Geocaching

Keď som prvýkrát začal geocaching, nebol som si istý, čo som sa snažil nájsť, keď sa týkalo nájdenia bizónovej trubice. Rovnako ako iné geocachery som sa pýtal, ako si bisonová trubica získala svoje meno. Vezmite si minútu a prečítajte si tento blogový príspevok, aby ste si našli určitý pohľad na pôvod a vývoj malej kovovej a valcovej trubice, ktorá teraz často používa geocachingová komunita.

Vyzbrojení príbehom viete, že v skutočnosti nehľadáte kontajner v tvare byvoly. Ak je však kontajner skrytý tímom T & A137, možno sa pokúsite nájsť bizóna vo vnútri byvola.

S viac ako 60 kontajnermi skrytými v mojom rohu sveta (Eugene, Oregon) je T & A137 zodpovedný za hrsť šikovne maskovaných bizónov, ako napríklad: Získajte výkop z geocachingu

A dá vám ruku!

Takže som sa natiahol na Terryho Purcella (T v tíme T & A137) s niekoľkými otázkami o tematických bizórnych kožu. Tu je Geo-Scoop.

Kde nájdete inšpiráciu a materiály pre vaše tematické kontajnery na bizón?

V Eugene sme našli veľa nášho materiálu v Hirons Drogs*. Nájdeme tiež veľa nápadov v Harbor Freight Tools a Michael’s Craft Store, ktorý nesie nábytok a doplnky pre domy pre bábiky a ďalšie malé vybavenie. Skontrolujeme tiež goodwill a ďalšie obchody s šetrnosťou pre malé hračky. Vložili sme bizónovú trubicu do kokpitu hračky helikoptéry a okolo tejto nádoby sme vytvorili tematickú vyrovnávaciu pamäť; Momentálne sa skryl po ulici pred nás v Denveri.

* Hirons je Eugeneho „Najzvláštnejší obchod so všetkými a najstaršou lekárenkou vlastnenej miestnym vlastníctvom“ – Ak prídete do mesta, musíte zažiť klaustrofóbny chaos, ktorým sú Hirons. Ak žijete v Minneapolise, choďte do obchodov Axeman Surplus. Ak žijete v Milwaukee alebo v Chicagu, vyskúšajte American Science & Superplus.

Amazon.com má rôzne bizonové trubice vo všetkých rôznych tvaroch, farbách a veľkostiach. Niektoré ponuky produktov dokonca prichádzajú v kombinovanom balení, ako je táto:

A len preto, že pre Terryho niekoľko náhodných ďalších otázok:

Ako geocache ako tím? Máte nejaké špeciálne návyky geocachingu?

Moja priateľka je cestovná zdravotná sestra, takže stúpime každých šesť alebo sedem týždňov. Máme tendenciu koordinovať naše geocaching okolo túr alebo iných prieskumných ciest v rôznych mestách. Skutočne sa jej páči puzzle caches a je „mozog“ za našim tímom; Geocache spolu najmenej 25% času.

Aké odporúčania máte pre ľudí, ktorí sa práve dostanú do geocachingu?

Snažte sa nevykonať geocaching na čiastočný úväzok. Nezabudnite sa baviť a potešiť z cesty.

Šťastné chodníky a potešené ukladanie do vyrovnávacej pamäte!

Súvisiaci

5 Creative GeoCaching Containers Naša geocachingová cesta pokračuje, vždy ma potešili tvorivé kontajnery Cache, s ktorými ľudia prichádzajú. Na základe môjho pôvodného príspevku, 10 špeciálnych geocachingových kontajnerov, je tu päť oveľa viac, čo získalo jeden z mojich obľúbených bodov: Magnet Cache Vidíte to? Názvy tejto magnetickej kože bol 62092; Ja …
1. augusta 2016 v „Geocaching“

10 Špeciálne geokachingové kontajnersi začali geocaching v máji 2010. Vzhľadom na to, že v tom čase som zaznamenal nálezy v piatich krajinách na štyroch kontinentoch a 32 z 50 štátov. Pri geocache začnete hľadať spoločné témy medzi nádobami (bizónové trubice, 35 mm filmové kanistre, magnetické rozhodujúce držiaky) a skrývacie škvrny (vo vnútri…
9. novembra 2015 v „Geocaching“

Geocaching Mega Event, West Bend Cache BA $ HLIVING HLAVY O niečo viac ako hodinu West Bend, Wisconsin, Geocaching Capitol z Midwest ™, geocaching raj je doslova v našom dvore. S viac ako 800 registrovanými kontajnermi GeoCache skrytými v okruhu 15 míľ od centra mesta je West Bend fantastickou oblasťou na vyskúšanie športu alebo …
28. augusta 2011 v „Geocaching“

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *