Top 10 nápadov na bezpečnosť cestovného vozidla, ktoré sa majú dostať do zimného obdobia

, môže to byť teraz február, ale zimná doba nás čoskoro neopustí. Ak ste online v oblasti, ktorá získava veľký sneh, očakávajte oveľa viac dní chladného a ľadu skôr, ako uvidíte akékoľvek náznaky jari. Napriek extrémnym podmienkam je zimné obdobie pravidelným cestovaním. Od zimných sviatkov po lyžiarske výlety na dovolenku v teplejších lokalitách je veľa ľudí povinných urobiť v tejto sezóne nejaké cestovanie. Ak plánujete podniknúť akékoľvek dlhé jednotky alebo cestné výlety s rodinou, je nevyhnutné pripraviť sa na akýkoľvek typ poveternostného podmienky, ktoré môže zima priniesť.

Zvážte tieto nápady na bezpečnosť vozidla nabudúce, keď sa vaša domácnosť cestuje, aby ste sa uistili, že sa ukážete v cieľovom mieste bez rizika, ako aj so zvukom:

Pokračujte v aktualizácii o súčasných podmienkach poveternostných podmienok. Ak počas cesty očakávate silný sneh alebo dážď, skúste počkať, kým búrka prejde, aby ste zabránili chyteniu v strede.

Choďte iba vtedy, keď sa budete cítiť dobre. Je ťažké poháňať s deťmi na veľké vzdialenosti, je však ešte horšie, keď je zlé počasie. Uistite sa, že ste odpočinutí, aby ste sa mohli zamerať na cestu a udržať svoju domácnosť v bezpečí.

Vždy je skvelým konceptom mať v aute núdzovú situáciu, najmä ak sú jazdné podmienky slabé, ako aj vystavení vyššiemu riziku. Pridajte produkty do scény, najmä pre zimné cestovanie. Musíte si nielen priniesť baterku, úplne prvú pomoc, mapy, ako aj kábly na prepojky, ale podobne prikrývky, škrabku na ľad, prenosné rádio pre prenosné poveternostné podmienky, ako aj plechovku zámku.

Znížte svoju rýchlosť v zasneženom poveternostnom stave a zabráňte oblastiam, v ktorých by mohla byť čierny ľad. Pomôže vám to zastaviť šmyky skôr, ako k nim dôjde, a zabráni vám neúmyselne posunúť sa do jedného auta.

Uveďte skvelý príklad vždy pomocou bezpečnostného pásu. Je to oveľa dôležitejšie ako kedykoľvek predtým, keď sa vaša domácnosť pracuje, keď je zlé počasie, takže sa uistite, že ste tiež pracky. Potom skontrolujte, či sú aj vaši mladí ľudia.

Keď plánujete prísť, vždy povedzte svojim kamarátom, ako aj domácnosti, a tiež im poskytnite sprostredkujúcu metódu telefonického hovoru s diskom. Týmto spôsobom, ak uviaznete rovnako ako nemôžete získať pomoc, vaša domácnosť pochopí, že niečo nie je v poriadku.

Prineste si mobil aj nabíjačku. Ak to budete požadovať, budete môcť získať asistenciu, rovnako ako vždy môžete niekomu telefonovať, ak sú vaše pokyny nesprávne.

Ako už bolo povedané, pochopte svoju cestu vopred. Aj keď plánujete využiť GPS, môžete zistiť, že v smeroch existujú chyby. Ak urobíte nesprávny zákrut, budete radi, že máte oboznámenie sa s trasou, rovnako ako budete ešte šťastnejší, keď zvládnete znova objavíte svoju metódu.

Prihláste sa do motorového klubu. Motorové kluby ponúkajú nielen fantastické letové zľavy, dovolenkové ponuky, ako aj tipy na cestovanie, ale môžu vám pomôcť, ak ste niekedy uviazli počas jazdy. Pomoc s cestám sa ponúka na núdzové okolnosti, aby ste sa uistili, že sa nikdy nebudete vyžadovať, ak máte plochú pneumatiku alebo ak sa vaše vozidlo pokazí.

Skontrolujte, či vaše pneumatiky majú dostatočný vzduch. Je nevyhnutné, aby bola každá funkcia hladká počas vašej jazdy, ako aj dobre nafúknuté pneumatiky, pomôže vášmu vozidlu vydržať v snehu, ako aj slous.
Zabudnite na mrazivé teploty, ako aj na ľadové podmienky túto zimu! Môže to byť zima, ale nemalo by vás zabrániť v kontrole vašich kamarátov, ako aj rodiny, bez ohľadu na to, ako presne to je. Až kým neuvidíme náznaky jari, dodržiavajte tieto nápady na bezpečnosť vozidla, aby ste sa uistili, že plynulá plavba do vašej ďalšej cestovnej destinácie.

Lindsay T. skladá o cestovaní v mene Allstate Motor Club, ktorý dodáva núdzovú cestu na cestu, ako aj ďalšie cestovné služby. Prejdite na www.allstatemotorclub.com, kde nájdete oveľa viac cestovných ponúk, riadenie zdrojov a informácií o členstve.

Súvisiaci

Zabezpečenie zimnej cesty pre rodiny s rodinami nie je vyhradená výlučne na slnečné letné počasie. Ak vaša domácnosť v zime zasiahne otvorenú cestu, chcete sa uistiť, že pri cestovaní v zasneženom alebo ľadovom teréne zostanete bez rizika. Keď ste si zabezpečili prenájom RV na svoju cestu, chcete ju zariadiť …
31. januára 2017 v „Post hostí“

Najlepší európsky zimný cestný výlet je tak veľa dôvodov, prečo musíte ísť na zimný výlet. Od možnosti zažiť jazdu v originálnom zimnom zázrakoch, až po zľavy, ako aj zľavy mimo sezóny, môžete sa začať zaoberať tým, čo je najlepší európsky výlet v zime. Našťastie idete na svoju zimnú cestu …
17. decembra 2017 v „Európe“

3 Metódy na prípravu bezrizikového výletu na cestách, ktoré smerujete cez mesto alebo krajinu. Cestné výlety sú fantastickou metódou, ako tráviť čas so svojou rodinou, priateľmi alebo zvážiťnull

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *