Oslava Silvestra v Yangzhou v Číne

Náš prvý čínsky nový rok strávený v Číne bol dobrý (nezabudnite si pozrieť naše video nižšie!) Aj keď sme boli mierne sklamaní nedostatkom červených drakov, sprievody a ďalšie „čínske“ veci, ktoré spolupracujeme s touto dovolenkou späť v Severnej Amerike. Na MSN poskytlo najlepšie miesta na oslavu čínskeho Nového roka ako miesta v USA! Mysleli sme si, že v skutočnosti by sme boli v Číne, mali by sme oveľa autentickejší zážitok a bolo by tu veľa strán. Kedykoľvek sme sa spýtali našich čínskych priateľov, kde by bolo najlepšie miesto na videnie ohňostroja, alebo kde by boli najlepšie slávnosti, všetci sa na nás pozreli s prázdnym pohľadom. Ukazuje sa, že Číňania v tomto období zostávajú so svojimi rodinami doma so svojimi rodinami.

Nick získava nejaké ohňostroje na večerné slávnosti. Yangzhou, Čína.
Takže sme sa spojili s niektorými našimi zahraničnými priateľmi a vyšli sme do našej obľúbenej reštaurácie Dongbei, jediného miesta, ktoré bolo otvorené na celej ulici! Očarujúca rodina bola potešená, že nás vidí a vzhľadom na to, že tam jeme asi dvakrát týždenne, prišli sme s darom masívneho grapefruitu. Majiteľ bol veľmi vďačný. Sviali sme sa na chutnom vyprážanom bravčovom mäso, pikantnom tofu, knedle, vyprážané zelené fazule, dusené hovädzie mäso, kuracie vnútornosti, bravčové mäso a zeleninu zabalené v tofu šľapke, ryži a ovocný tanier, ktorý nám dala dezert. Tak dobré!

V tú noc sme vyleštili veľa jedla v reštaurácii Dongbei! Lahodné.
Whooo Hooo, potešený nový rok!
Odtiaľ sa všetci vrátili do domu nášho priateľa a hrali stolové hry, pili oveľa viac a čakali do polnoci, kým narazia do ulíc a osvetľujú nejaké ohňostroje. Okolo 11:45 to znelo, akoby bomby odchádzali mimo bytu alebo bytu a všetci sme sa vydali na účasť na ohňostrojovej show. Obloha žiarila ohňostrojom a streľby zvuky sa odrážali zo všetkých budov bytu alebo byt, naozaj sa cítil ako vojnová zóna. Nikdy sme nevideli tak veľa ohňostrojov, ktoré odchádza naraz, najmä nie na chodníkoch alebo medzi komplexmi bytu alebo bytu, to bola celkom šou! Vzduch bol zamračený a doslova sme žuvali na štrku zo všetkých dymu a chemikálií, ktoré práve osvetlili milióny ľudí.

Ulice posúvali boxy ohňostrojov.

Číňania vyvinuli ohňostroj a odložili ich z akejkoľvek šance, ktorú dostanú. Vidíme ohňostroj takmer každý deň, ale počas čínskeho Nového roka odchádzali v plnej sile. Keby sme boli v Šanghaji alebo v Hongkongu alebo vo väčšom meste, možno by naša skúsenosť bola iná. V každom prípade sme sa tešili našej noci s našimi priateľmi a tešíme sa na nadchádzajúci festival Lantern. Uvažujeme o tom, že sa dostaneme do hlavného mesta provincie Nanjing, aby sme videli, čo sa tam deje.

Čína cestovné blogy

Páči sa mi tento príspevok? Pripnúť!

Zrieknutie sa zodpovednosti: Kozy na cestách sú partnerom Amazonu a tiež pridruženou spoločnosťou pre niektorých ďalších maloobchodníkov. To naznačuje, že zarobíme provízie, ak kliknete na odkazy na našom blogu a kúpite sa od týchto maloobchodníkov.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *