Entertainment

2016: Rok v hodnotení

Jedna ďalšia celá sezóna výletov prešla tu na cestách do domácností, ako aj čas ukázať naše dobrodružstvá, cesty, ktoré sme cestovali, ako aj ľudí, ktorých sme spokojní, ako aj ľudia, ktorých sme spokojní .

Tentoraz minulý rok som si stanovil cieľ vydať mesačne osem až desať nových príbehov počas roka. S potešením môžem uviesť, že tento vstup spĺňa tento záväzok s vlastným uložením, ako aj v tomto procese, ktorý som zvládol, aby som zostavil veľa našich celosvetových cestovných cestovných, okrem zvyšovania materiálu pre zvyšok krajiny. V prípade 100. výročia našich národných parkov som vytvoril miesto pre materiál pre národné parky a ponúkal som niektoré všeobecné odporúčania plánovania výletov, aby ste sa dostali na vlastný legendárny výlet.

Veľká časť nášho cestovania v tomto roku sa sústredila na kontrolu nášho nového domu špecifikovať (Oregon) výletmi do Washingtonu a Kalifornie. V máji som cestoval s Idaho, Wyomingom, ako aj s Južnou Dakotou a zostal som v Americinn Hotels v rámci kampane #inntowin. Táto skúsenosť mi vzala národný park Yellowstone, krátery národnej pamiatky Mesiaca, ako aj na ochranu, národný park Grant Teton, ako aj (moje obľúbené) Hot Springs in Thermopolis.

Okrem tejto cestovnej stránky som pokračoval v odosielaní mnohých tlače, ako aj na internetových príbehoch pre skupinové exkurzie médií, napísal som zábavný kúsok pre spoločnosť Travel Oregon a navrhol 48-hodinový cestovný plán v Eugene v Oregone na roadtrippers.com ( Pozrite si celý zoznam nehanebných sebapropagácie na Juliehenning.com). V septembri som sa prvýkrát odišiel na seminár Vemex a dúfam, že sa v najbližších rokoch objavím v Európe. Ak máte v pláne ísť na Tbex v Hunstville v Alabame, pozrite sa na mňa!

Na rok 2017 je mojím plánom zostaviť oveľa viac príbehov založených na itinerároch zameraných na to, čo sa myslí o „turistických cestách“. Verte, že California 1 Highway Discovery Trasa alebo čo robiť medzi Ashville a Nashville. Chceli by sme sa vrátiť späť do Nového Anglicka (náznak náznaku: Spojte sa s nami) okrem juhovýchodných štátov (najväčšie pistácie alebo poprsie na svete!). Rovnako vás predstavím niekoľkým z mojich preferovaných mentorov; Medzi pozemkom cestovali oslňovaní spisovatelia s miliónmi kilometrov.

Existuje niečo isté, že by ste sa chceli skontrolovať na roadtripsforfamilies.com? Zašlite nám e -mail alebo zanechajte komentár nižšie.

V opačnom prípade potešené skladby, ako aj potešený nový rok!

Súvisiaci

Top 10: Najlepšie webové stránky výletov na cestách je na nás, ako aj veľa ľudí využíva cestovné webové stránky, ako aj blogy na plánovanie letných prázdnin. Aj keď robíme najlepšie, aby sme navrhli širokú škálu rodinných destinácií, reštaurácií, parkov, festivalov a ubytovania, chápeme, že veľa ďalších cestovných webových stránok zameriava na rovnaký cieľ. V skutočnosti sme …
27. mája 2016 v „Top 10“

Ako sa pozrieť na americké národné parky: solídne odporúčania zo skúsených blogerov cestovania v domácnosti, ktoré máte v pláne ísť do jedného z národných parkov roztrúsených po celom USA, americkom Samoa alebo na Panenských ostrovoch. Ak je váš park na zozname. Napísané niekoľkými z najviac skúsených spisovateľov blogov pre domácnosti, ako aj novinárov z…
3. júla 2015 v „Národných parkoch“

Príspevok pre hostí: Top 5 domácich ciest TRIPSLOE VYKONÁVAJTE NA Prázdninovú oblasť, ktorá nezlomí banku? Požiadali sme Dan Weisman z Flipkey.com, poprednú webovú stránku o prenájme dovolenky, aby nám poskytla niekoľko odporúčaní destinácií, ktoré sú hodné výletu, fantastické pre domácnosti, ako aj zábavné na návštevu.
13. júla 2011 v „Ubytovanie“

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *