Entertainment

Moje 5 obľúbených hostelov v Miami

Zverejnené: 02/03/22 | 4. februára 2022

Miami je mesto strany. Neexistujú žiadne dva spôsoby. Ľudia sem prichádzajú, aby sa divoko dostali, pozrite sa na nočné kluby, obývaciu izbu na pláži a pili noci preč. Aj keď to nie je mesto, ktoré obzvlášť milujem, aj ja pripúšťam, že vedia, ako sa tu baviť.

Miami navštevujem roky. Pri výbere hostela je potrebné zvážiť veľa vecí. Prvé štyri pri výbere najlepšieho hostela v Miami sú:

Poloha – Miami je značné a môže sa obísť nejaký čas. Vyberte si miesto, ktoré je ústredné pre lokality a nočný život, ktorý chcete vidieť. Všetky tu uvedené ubytovne sú v centrálnych lokalitách.

Cena-V Miami skutočne dostanete to, za čo platíte, takže ak pôjdete s skutočne lacnou cenou, pravdepodobne dostanete ubytovňu, ktorý je malý, stiesnený a neponúka úžasnú službu.

Vybavenie-Každý hostel v meste ponúka bezplatné Wi-Fi a mnohé z nich obsahujú bezplatné raňajky, ale ak chcete viac ako to, nezabudnite urobiť prieskum a nájsť hostel, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám!

Zamestnanci – Všetky tu uvedené ubytovne majú úžasný personál! Sú super priateľskí a informovaní. Aj keď neskončí zostať na jednom z miest uvedených nižšie, nezabudnite vyhľadať recenzie, aby ste sa uistili, že skončíte niekde, kde je personál cenný a priateľský! Môžu urobiť alebo zlomiť hostel!

Aby som vám pomohol naplánovať si cestu, tu je môj zoznam ubytovní v Miami, ktoré sa mi najviac páčia. Ak si nechcete prečítať dlhší zoznam nižšie, nasledujúce hostely sú v každej kategórii najlepšie:

Najlepší hostel pre cestujúcich v rozpočte: generátor
Najlepší hostel pre rodiny: generátor
Najlepší hostel pre samostatné ženské cestujúcich: Viajero Miami
Najlepší hostel pre digitálnych nomád: Freehand Miami
Najlepší hostel pre párty: ViaJero Miami
Najlepší celkový hostel: generátor

Chcete špecifiká každého hostela? Tu je môj komplexný zoznam najlepších ubytovní v Miami:

Cenová legenda (za noc)

$ = Pod 35 USD USD

$$ = 35-45 USD USD

$$$ = nad 50 USD

1. Freehand Miami

V prípade hostela priateľského k rozpočtu, Lrefthand Miami skutočne ide nad rámec. Majú bazén, kurzy jogy, kyvadlovú dopravu na malú Havanu a prehliadky na Key West a Everglades (okrem iného). Je to pozitívny hostel s dvoma barmi na mieste a je len 5 minút od pláže. Je to dobrá voľba pre cestujúcich, ktorí chcú sociálny hostel, ale ten, ktorý nie je príliš divoký. Nezabudnite priniesť uši, pretože niekedy počujete hluk z ulice.

Ruka na prvý pohľad:

$$

Organizuje veľa zájazdov a podujatí

Ľahko sa stretávajú s ľuďmi

Bar a bazén

Postele od 37 dolárov USD za noc.

Zarezervujte si luxusné miami tu!

2. Viamero Miami

Tento samozvaný dizajnový hostel je prvým miestom v USA v reťazci ViaJero (Španielsky pre „Traveler“), latinskoamerickej skupine ubytovní. Nachádza sa v okrese Art Deco South Beach a Viasero Miami prináša do mesta rovnaký latinský vkus, ktorý sa zvyčajne nazýva „hlavné mesto Latinskej Ameriky“.

Spoločnosť ViaJero ponúka množstvo vybavenia, s priestorom spolupráce v knižnici a nie jedným, ale tromi umelo navrhnutými bazénmi. Basici sú úžasným miestom na stretnutie a stretávanie ľudí (zatiaľ čo si užívajú jeden z ich špeciálnych koktailov). Nachádza sa tiež len blok od pláže! Vyberte si z rôznych miestností, od postelí v internáte Hostel až po prístavný balík.

ViaJero na prvý pohľad:

$$

3 bazény

Spolupracujúci priestor

Bar a reštaurácia

Postele od 49 dolárov USD za noc, súkromné ​​izby od 199 USD.

Zarezervujte tu ViaJero tu!

3. Generátor Miami

Tento hostel je úžasný. Majú bazén, dve reštaurácie, bar a sú vzdialené len pár minút od pláže. Je to obrovský hostel (existuje 8 poschodí), postele sú pohodlnejšie ako nízkonákladové, ktoré nájdete v hosteloch večierkov, a miesto je udržiavané čisté. Ponúkajú prenájom bicyklov, súkromné ​​izby (vrátane miestností pre rodiny) a majú v celom hosteli veľa spoločných priestorov. Nie je to super sociálny hostel (neorganizuje veľa udalostí), čo z nej robí dobrú voľbu pre každého, kto hľadá čas sám alebo kto potrebuje vykonať prácu.

Generátor na prvý pohľad:

$

Skvelé pre rodiny

Bazén a reštaurácia

Čisté a pohodlné internáty

Postele od 35 dolárov USD za noc, izby od 109 USD.

Book Generator here!

4. Selina Gold Dust

Selina Gold dust is housed in a former 1950s roadside motel that’s been renovated and turned into this retro-style hostel. like most hostels in Miami, there’s an outdoor pool, at which Selina frequently hosts events like yoga classes, live DJs, comedy shows, and even movie nights. It’s a amazing spot to hang out, with a nostalgic diner and bar on site as well.

Unlike most of the other hostels on this list though, Selina is not located in South Beach, but in Miami’s up-and-coming MiMo (Miami Modernist) design district. While you won’t be on the beach, you’ll be closer to the museums and art galleries.

Selina Gold dust at a glance:

$$

Bazén

Restaurant on-site

In MiMo District

Beds from $47 USD a night, private rooms from $140 USD.

Zarezervujte si Selinu Gold Dust tu!

5. Tropics Hotel a Hostel

Tento hostel je v centre South Beach, jeden blok od pláže. Aj keď sú tu spoločné spoločné oblasti, je to menej hostela pre stranovanie pre socializáciu a viac uvoľnené miesto na pobyt (aj keď je stále v srdci scény nočného života v Miami). Ako jeden zo starších hostelov v Miami sú miestnosti základné, ale majú klimatizáciu a vždy sú udržiavané čisté. K dispozícii je zdieľaná vonkajšia kuchyňa, ako aj olympijský bazén. K dispozícii sú 4-lôžkové internáty (vrátane internátov iba pre ženy) a súkromné ​​izby.

Tropics Hotel a Hostel na prvý pohľad:

$$$

Bazén

Vonkajšia kuchyňa

Internáty iba pre ženy

Postele od 54 dolárov USD za noc, súkromné ​​izby od 181 USD.

Zarezervujte si tu trópy!

***
Aj keď v Miami sú ďalšie hostely, podľa môjho názoru existujú najlepšie možnosti. Či už hľadáte párty alebo chcete len nízkonákladové miesto, kde strávite noc, budete môcť nájsť, čo potrebujete, ušetrite peniaze a budete mať úžasnú návštevu!

Zarezervujte si cestu do Miami: logistické tipy a triky
Zarezervujte si svoj let
Nájdite lacný let pomocou SkyScanner. Sú to môj obľúbený vyhľadávací nástroj, pretože hľadajú webové stránky a letecké spoločnosti po celom svete, takže vždy viete, že žiadny kameň nezostane nezostáva!

Zarezervujte si ubytovanie
Svoju hostel si môžete rezervovať s Hostelworld. Ak chcete zostať inde, používajte Booking.com, pretože neustále vracajú najlacnejšie ceny pre penzióny a lacné hotely.

Nezabudnite na cestovné poistenie
Cestovné poistenie vás bude chrániť pred chorobami, zraneniami, krádežou a zrušením. Je to komplexná ochrana v prípade, že sa niečo pokazí. Nikdy som nešiel na výlet bez toho, pretože som ho musel v minulosti používať mnohokrát. Používam World Nomads desať rokov. Moje obľúbené spoločnosti, ktoré ponúkajú najlepšie služby a hodnotu, sú:

Bezpečnostné krídlo (pre všetkých pod 70)

Zaistite moju cestu (pre tých nad 70 rokov)

Hľadáte najlepšie spoločnosti, s ktorými ušetria peniaze?
Pozrite sa na moju stránku zdrojov, kde nájdete najlepšie spoločnosti, ktoré môžete použiť pri cestovaní! Uvádzam všetky tie, ktoré používam na ušetrite peniaze, keď cestujem – a myslím, že vám tiež pomôže!

Hľadáte ďalšie informácie o návšteve Miami?
Pozrite sa na môj hĺbkový cieľový sprievodca do Miami s ďalšími tipmi, čo vidieť a robiť, náklady, spôsoby, ako ušetriť, a oveľa, oveľa viac!

Fotografické kredity: 2 – Freehand, 3 – ViaJero Miami, 4 – Generátor Miami, 5 – Selina Gold Dust Hostel, 6 – Tropics Hotel a Hostel

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *