Entertainment

Amihan House (penzión): Kde zostať v Boracay, Filipíny

Vynorila sa z kuchynského priestoru s čerstvo pečený koláč. V okamihu, keď počula, že jeden z našich spoločníkov oslavoval svoj deň narodenín, urobila čokoládovú tortu bez poplatku. Bola to jedna z množstiev metód, ktoré ľudia beží na miesto, ukázali presne, ako by sa mohla dostať teplá pohostinnosť Boracay.

Umiestnenie je DAKONG AMIHAN, španielsky penzión koloniálneho štýlu, ktorý využíva cenovo výhodné ubytovanie v lôžku na ostrove. Pani Grace Brodard, majiteľ tohto očarujúceho domu, uistite sa, že náš pobyt bol pohodlný, ako aj naše potreby.

Ako som zistil o tejto lokalite s priateľom. Zúfalo sa prehrabil s rohmi sveta veľkého webu pre perfektné ubytovanie pre rodiny, avšak prišiel empty-hand. Strediská boli rovnako drahé, rovnako ako hostely boli nesprávne pre domácnosť zloženú najmä zo stredného veku žien. Vidíte, táto cesta bola liečbou mojej rodine. Cestoval som sami, rovnako ako s kamarátmi na dlhú dobu, ale nikdy som nezasiahol pláž mimo nášho rodného mesta s mojím príbuzkom. Bol som na pokraji poskytovania, ako aj sekanie môjho hrdla, keď priateľ blog spisovateľ, Nikka z dvoch2travel, sa vzťahovala na záchranu práve včas. To bol jeden z jej odporúčaní.

Čo je zahrnuté v tejto príručke?

Miesto
Izby, ako aj ceny
Raňajky, ako aj služby

Viac nápadov na YouTube ⬇️⬇️⬇️related Posts:

Miesto

Túto metódu Amihan Home
DAKONG AMIHAN (nie je zmätený s Amihan Residences) Sedí na vrchole Little Hill v Brgy. Balabag. Jeho miesto je typ zložitej, dvojitý okrajový meč. Je to len kúsok od pláže, päť až desať minút od bláznivých davov, ale nie tak ďaleko. Je to izolovaný, ale nie je dosť odpojený. Nie je to však pri mori, ale zachováva si pláž vibrácie. Chcel by som to vidieť ako “najkrajšie z oboch svetov”.

Páčilo sa mi to. Tento penzión je nastavený na záhrade Verdant, je skôr krásna krása. Nikdy som nevidel Boracay predtým, ako to vzal komeristika búrkou, ale nejako mi poskytol vzhľad toho, čo by to mohlo byť, ak by postup mal oveľa viac jemnej doletej, rovnako ako oveľa jemnejšie ruky. Stále som cítil, že som bol v psychedelickej bielej pláži kvôli blízkosti, ale bolo to zvláštne pokojné.

Je to podobne extrémne blízko d’Talipapa, raj pre vyjednávačov. Ak sa snažíte nájsť cenovo dostupné mementy, ako aj cenovo dostupné jedlo, toto je vaša poloha ideálna tu.

Jedna vec, ktorú veľa nebude objavovať tak nádherné, je dostať sa tam časť. Je to extrémne blízko primárnej cesty, ale potrebuje rýchle stúpanie do kopca, jednoduchú prechádzku však môže byť stále ťažká. Trojkolky sa znižujú.

Izby, ako aj ceny

DAKONG AMIHAN HOMETY Štyri extrémne priestranné izby. Každý priestor má vlastnú kúpeľňu, ako aj kúpeľ. Terracota dlaždice (?) Pozostávajú na podlahu, ako aj pridať rustikálnu atmosféru do miestnosti. Spaces na druhom poschodí zdieľajú predĺžený balkón, rovnako ako jednoduchý prístup k streche, ktorý poskytuje skvelý pohľad na Blabogovú pláž, ako aj fantastickú záležitosť s vetrom (ak ste do toho vetra objímanie). Priestory boli vždy čisté čisté počas nášho pobytu.

Existuje veľa zásuviek na nabíjanie vašich gadgets, ale nie je tu žiadna TV. (Kto potrebuje televíziu, keď ste v Boracay? Vážne.)

Náš priestor na druhom poschodí
WC, rovnako ako kúpeľ. vždy čisté
Tu sú sadzby od novembra 2013:

Pravidelná sezóna
Máj, júl, august, október, november
Štandardné izby: PHP 2500
Rodinné izby: PHP 3000

Off-Peak Season Sadzby
Jún, ako aj september
Štandardné izby: PHP 1750
Rodinné izby: PHP 2220

Peak Season Sadzby
Január február marec apríl
Štandardné izby: PHP 3000
Rodinné izby: PHP 3500

Každý priestor je skvelý pre 2 pax s raňajkami. Ak ste skupina troch alebo štyroch, môžete požiadať o prístelku pre PHP450, ako aj PHP250 pre ďalšie raňajky. Všetky deti mladšie ako 8 rokov sú bezplatné.

Kontrolné sadzby, ako aj dostupnosť

Raňajky, ako aj služby

Keď už hovoríme o raňajkách, tam boli vajcia, toast, slanina, jahoda želé, oranžová marmeláda, káva, oranžová alebo kalamanská šťava, ako aj plody. Bol to extrémne domáce nastavenie. All guests share a dining table by the garden.

They likewise accept paluto. You can purchase components (lobsters!) from D’ Talipapa as well as have the personnel cook them for you. just tell them exactly how you want them prepared. They fee a minimum charge (I failed to remember exactly how much exactly, however it depends upon the overall expense of your ingredients). Their cooking pleased me, too!

Cas na ranajky!
Guests having breakfast
A billiards table by the garden
A balcony ideal outside the rooms
I had never felt a lot more welcome anywhere else. I was treated just as every guest should, however a lot more than that, I felt like a household member who came for a go to as well as they were excited to make me comfortable. The location was not just homey; in a span of three days as well as to a specific extent, it was my home. All thanks to the lovely environment that it fosters as well as the warm hospitality that its people effortlessly exudes.

I keep in mind my very first conversation with Ms. Grace. While talking, I pointed out that I was drenched in rain the day before, as well as I was feeling a bit under the weather condition that morning. minutes later, one of the personnel knocked on my door as well as provided me a glass of warm calamansi juice. a lot of hotels as well as guesthouses look alike as well as have the exact same feel. however it’s the bit gestures such as this that make one make a long-term car parking area in my memory.

I stayed in three different locations in the 12 days that I stayed in Boracay, however when it pertains to which is my absolute favorite, Dakong Amiihan quickly takes the cake.

Dakong Amihan house – Boracay
0135 Barangay Balabag, Boracay Island
Contact: Ms. Grace Brodard
Email Address: amihan.asia@gmail.com
Contact Numbers: +63 36 288 3222, +63 916 3481600

Check out rates or book here
How to get to Amihan house Boracay: From Cagban port, take a tricycle to White Beach. tell the motorist to decrease you off at the intersection near D’Talipapa. when at the corner, look to the other side of the road (not the D’Talipapa side) as well as you’ll see an uphill alley. walk up the alley to the extremely end. You’ll discover a wooden entrance to your right. Behind it is the Amihan Home. They can likewise pick you up at the port; just make an plan when you book.

Note: This is not a paid post. We paid for our stay in full.

Viac nápadov na YouTube ⬇️⬇️⬇️

Súvisiace príspevky:

TOP 7 HOSTELS IN BORACAY

LIST OF recognized BORACAY RESORTS, hotels & HOSTELS

The Palms of Boracay: Where to stay in Boracay (Splurge Option)

HOW TO get TO BORACAY FROM KALIBO flight terminal

BORACAY: budget plan travel guide

How to get from CATICLAN flight terminal to BORACAY

MANILA TO BORACAY by means of BATANGAS PORT: By Bus + 2GO travel Ferry

NEW BORACAY & KALIBO travel demands & new typical guidelines 2022

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *