Entertainment

Nemôžete si vybrať medzi pivom, vínom alebo whisky? Mali by ste sa zamieriť na západ

z financovania remeselného piva v USA, tento liehovar kombinuje to najlepšie z výroby piva a okrem použitia regionálnych pinot noir sudov, aby priniesol bohatstvo príchutí svojim oceneným americkým sladovým sladom. whisky.

Keď budete počuť slová americká whisky, zvyčajne veríte bourbonu alebo raži. V posledných rokoch však došlo k nárastu americkej sladovej whisky. Rovnako ako jeden liehovar v špecifickom prípade sa zvýšil vyššie ako ostatné.

Z severozápadného pobrežia kontinentálneho USA je Portland Oregon už dlho remeselnou vlasom.

Z hľadiska chlastu je Portland už dlho predným bežcom najviac remeselníckych pivovarov nielen v USA, avšak na svete. Jeho región má tiež množstvo vinárskych závodov.

Takže keď sa v roku 2004 objavil Distillery Westward Distillery, dávalo zmysel, že jeho majiteľ Christian Krogstad pochádza z piva, ako aj z vínneho prostredia. Rovnako ako jeho vízia liehovaru bolo stále vzdať hold pivu regiónu.

Skutočne, Distiller hlavy Westward, vynikajúci Miles Munroe, s ktorým sme tu robili rozhovor, je tiež pivovarom.

Je to dôležité, pretože na to, aby ste urobili šľahanie (e) y, musíte si najprv pripraviť pivo.

Ak chcete zistiť viac o tom, ako sa vyrába whisky, skontrolujte náš príbeh 7 jednoduchých krokov k vytvoreniu whisky Aussie z nášho hosťujúceho stĺpca na NIP Of Courage.

Pivo do whisky, whisky do vína (sudy)

Munroe, ako aj Krogstad využívajú svoj vlastný dvojradový jačmeň, ktorý sa pestuje a sladuje v tejto oblasti, aby vytvoril vhodnú bledú kašu. Fermentujú svoje pivo aj originálnymi pivovarmi kvasinkami, takže keď vyjde whisky, stále má v srdci aspekty skutočného procesu výroby piva.

Ešte viac s partnerstvami, ako aj s experimentmi, ako je starnutie ich whisky v regionálnych silných sudoch, ako aj využívajúce belgické pivné kvasinky na vytvorenie singla Belgického ardenného sladu s obmedzeným uvoľňovaním, o ktorom tu hovoríme.

Keď však Krogstad využil svoje zručnosti z vinárstva, aby priniesol bývalý Pinot Noir French Oak sudy z vinárskej krajiny Willamette Valley v Oregone, pre západ sa objavila nová úroveň.

Prvé starnutie svojho ducha v nových amerických dubových sudoch najmenej dva roky (čo je legislatíva v špecifikácii pre celú whisky) a potom dokončila whisky v bývalí pinot sudy ďalšie dva roky, Westward vytvorila niečo neuveriteľné.

Pinot Noir Cask Single sladová whisky Westward Distillery

Z skutočného procesu výroby piva má whisky plnosť tela, ako aj bohatú vôňu sladu, ako aj vplyv pinot noir sudov a francúzskych dubov prináša do whisky čerstvé bobule a kožu spolu s jemné korenie.

Presnejšie povedané, získate arómy sušeného ovocia, kokosu, červených bobúľ, ako aj figy, medovo kvetinové tóny, ako aj nádherný tabak.

Aby ste ochutnali, objavíte veľa opečeného sladu a karamelu, ktorý vedie k suchu, ako aj teplému brúseniu až do cieľa.

S poklesom vody sa arómy trochu tlmia, avšak v ústach sa stáva olejom, ako aj čerstvé ovocie, ako aj bobule, zvyšujú sa ako triesloviny, ako aj náznak tabaku.

Jedná sa o whisky, ktorá sa má popíjať, vychutnať si a vychutnať si. Ak si budete priať, môžete ho zmiešať na staromódny alebo na Manhattane, avšak je to tak hladké, napriek jeho 45%ABV.

Získajte fľašu Pinot Noir Cask Westward Single Salt Whisky tu na internete, ako aj od Dan Murphy’s, ako aj skvelých obchodov s fľašami na vnútroštátnej úrovni.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *