Entertainment

17 Romantické cestovné tradície, ktoré sa majú začať najlepšie teraz

, hovoria, že plánovanie pre vašu dovolenku je rovnako dôležité ako keď ste v skutočnosti preč. Takže začatie týchto romantických cestovných tradícií pred odchodom urobí ďalšiu cestu o to oveľa nezabudnuteľnejšie.

Cestovanie je jednou z našich vášní a je to jeden z hlavných dôvodov, prečo sme na prvom mieste. Keď sme sa spolu držali na našej ceste a neustále cestovali spolu, vytvorili sme niekoľko tradícií.

Tieto malé praktiky a tradície pomáhajú vytvárať silnejšie spomienky počas našich sviatkov. Keď ste späť doma, udržujú tiež cestu nažive.

Cestovanie so svojím partnerom môže byť najdôležitejším testom vášho vzťahu a ak potrebujete nejaké tipy, tu našich 10 najlepších kusov vedenia na cestovanie ako pár.

A ak nemáte žiadne cestovné tradície alebo hľadáte oveľa viac, ktoré by ste mali pridať do vašich ciest, zostavili sme zoznam, ktorý vám poskytne trochu inšpirácie.

Romantické cestovné tradície

Romantické cestovné tradície, ktoré sa majú začať pred odchodom

1. Naplánujte si cestu spolu a nastavte si odpočítavací časovač vo svojich kalendároch

Ako sa hovorí, „dostať sa tam je polovica zábavy“, ale myslím si, že očakávanie cesty môže byť ešte viac vzrušujúce.

2. Predtým, ako pôjdete

Sledujte film súvisiaci s cieľom, choďte do reštaurácie s touto kuchyňou alebo si zahrajte hudbu z tohto cieľa na pozadí skôr, ako pôjdete.

3. Začnite sa učiť niekoľko užitočných fráz v jazyku, kam cestujete

Môžete to urobiť spoločne a pomáhať si navzájom, alebo to môžete urobiť ako tajomstvo, aby ste svojho partnera prekvapili, keď si pri príchode môžete dokonale kúpiť v bare.

4. Pridajte do svojho e -mailu naozaj zábavnú správu z kancelárie

Máme priateľa, ktorý veľa cestuje do práce. Znie to čudne, ale nemôžeme sa dočkať, až ju znova odíde, aby zistila, čo hovorí jej automatická odpoveď!

Môžete tiež pridať vtipnú hlasovú schránku pre svoj telefón, keď ste preč … nezabudnite ju zmeniť, keď sa vrátite.

Romantické cestovné tradície na začiatok vašej cesty

5. Taast pri tejto príležitosti

Pre nás sa sviatok začína hneď, ako sme sa prihlásili na letisku a v bare máme drzé šampanské.

Ak idete do svojho cieľa alebo nechcete piť, keď budete lietať, zavolajte dopredu a požiadajte, aby šampanské čakali vo vašej izbe na váš príchod.

Romantické cestovné tradície, keď ste na mieste

6. Vytvorte si sériu fotografií svojej cesty

Môžu to byť dvere, okná, psy alebo čokoľvek, čo vám vyvoláva fantáziu. Tieto série dávajú súdržnosť vašich fotografií a premenia každodenné sviatky na skvelé albumy cestovných fotografií, ktoré vás zavedú späť do vášho času.

7. Urobte si fotografiu spolu v rovnakej póze alebo polohe všade, ako idete

Podobne ako pri vytváraní sérií fotografií, mať rovnakú pózu v každom mieste robí miesto jedinečne na vašom. Nezabudnite fotografovať aj s ľuďmi, s ktorými sa stretnete. Tak často sú to ľudia, s ktorými sa stretnete, keď ste preč, vďaka čomu je dovolenka nezabudnuteľná.

8. Zamknite

Kreslite inšpiráciu z Pont des Arts v Paríži, zoberte so sebou visiaci zámok na výlet a zaistite ho na miesto, ktoré navštívite. Napíšte svoje iniciály na zámok – a nezabudnite odfotiť!

Uistite sa však, že to neporušuje žiadne miestne zákony a pamätajte, že to nie každý považuje za romantické gesto.

Ak hľadáte alternatívu k zámku, napíšte svoje iniciály na kameň a skryte ho niekde mimo cesty. Ak sa niekedy vrátite na toto miesto, je zábavné zistiť, či je tam stále.

9. Majte cestovný denník

Je ťažké to všetko vziať, keď cestujete a nebudete si to spomenúť neskôr. Vezmite si na každú cestu špeciálny zápisník, aby ste zaznamenali dni a neskôr ich spomínajú.

10. Dajte svojmu výletu vôňu podpisu

Vôňa je tak úzko spojená s pamäťou, takže si vyberte konkrétnu vôňu, ktorú by ste mali nosiť pre celú cestu. Noste ho späť domov, aby ste boli v okamihu prepravené späť.

Je to tiež skvelá tradícia pre váš svadobný deň, ktorú môžete tiež priniesť späť k výročia.

Romantické cestovné tradície, keď sa vrátite domov

11. Zbierajte zmysluplné suveníry

Pri cestovaní už veľa nekúpime, ale radi si kúpime niečo špeciálne, ktoré si v našom dome môžeme nechať, aby sme si pripomenuli cestu.

Máme tiež tradíciu nákupu vianočných dekorácií, takže keď vyzdobíme strom, hovoríme o všetkých miestach, na ktorých sme boli spolu. Je to skvelý spôsob, ako spomínať na konci roka a naplánovať si cesty na nasledujúci rok.

12. Kúpte si špeciálnu položku oblečenia z cieľa, ktorý cestujete

Zakaždým, keď ho nosíte späť domov, pripomína vám to vašu cestu spolu. Len si uvedomte, že táto položka môže byť iba domácim oblečením.

Všetci máme také nákupy dovolenky, však? V tejto chvíli sa dostaneme k odevu domov, len aby sme si uvedomili, že košeľa rybárskeho rybolovu s kravatou farby, ktorá vyzerala fantasticky v odľahlom pobreží, ktoré ste navštívili, vás vlastne vyzerá ako neuveriteľne nezvyčajný tvar.

Rómtradície cestovného ruchu, ktoré udržujú cestu nažive

13. Vytvorte si vlastné suveníry s fotoaparátom

Nedovoľte, aby vaše fotografie boli na pevnom disku zastavené. Vytlačte si svoje obľúbené položky a vytvorte si na stene alebo vytvorte fotografiu svojej cesty. Môžete si dokonca vytvoriť svoje vlastné magnety sviatočnej chladničky.

14. Znovu vytvorte svoj preferovaný recept z cesty

Jim teraz vyrába tieto Taralli z našej poslednej cesty do Talianska a každá chuť nás zavedie späť do Puglia.

Romantické cestovné tradície, ktoré sa pridajú k vášmu vzťahu

15. Každý rok si naplánujte výlet na narodeniny druhých druhých

Dokonca aj pobyt je skvelý spôsob, ako oslavovať. Možno si nemyslíte, že je to „cestovanie“, ale aj výlet preč vo vašom meste je cesta.

16. Vyberte cieľ, aby ste sa stali vašim pravidelným miestom

Urobte z nej každoročnú cestu a bude to ideálnym miestom na to, aby ste sa úplne uvoľnili a odvíjali. S tak mnohými miestami, ktoré treba vidieť, je rozhodnutie ísť niekde novým cez cieľ, ktorý ste predtým boli, a Láska vás nechá zlomiť v dvoch.

Milujeme návrat do Port Stephens po pobreží zo Sydney. Ideme tam roky a je to ako domov z domu. Je úžasné, že sa nám stále darí nájsť niečo nové na mieste zakaždým, keď sme tam.

17. Naplánujte si výlet len ​​pre seba

Môže sa zdať sebecké a nie také romantické cestovať samostatne alebo so svojimi priateľmi, ale je to skvelý spôsob, ako pre vás niečo urobiť. A naplnením pohára máte oveľa viac, aby ste sa vrátili svojmu vzťahu a môžete si navzájom osviežiť.

Radi by sme vedeli, aké sú vaše cestovné tradície. Máte cestovné praktiky z detstva alebo niečo, čo musíte urobiť v každom mieste určenia? Podeľte sa o svoje cestovné tradície v komentároch nižšie.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *