3 Downast Maine Day Trips z Cobscook Bay Špecifikuje park

„Downeast“ sa vzťahuje na najsevernejší pobrežný región Maine, ktorý predlžuje ústa rieky Penobscot na hranicu Kanady. Výraz bol odovzdaný zo starej terminológie plachtenia, pretože plachtenie po vetre bola jedinou metódou pre lode, ktoré sa dostali do tejto časti Maine.

Dnes je „cestovanie dole“ oveľa jednoduchšie ako v minulosti, ale miestne nastavenie sa často uvažuje o denných priechodoch. Cobscook Bay Špecifikuje park je najlepším základným táborom na kontrolu Downeast Maine, ako aj jeho praktické miesto je jednoduché 30 minút od lokalít, ktoré musíte vidieť.

Tu je oveľa viac o tom, kde zostať, rovnako ako 3-dňové výlety, vďaka ktorým bude jazda užitočná:

Camp v Cobscook Bay Zadajte park

Západ slnka v zálive Cobscook Zadajte park.

Cobscook Bay Špecifikuje Park je ideálnym priestorom pre kempingové kempery, ako aj pre RV’ers – kempingy sú obklopené slanou vodou na troch stranách, čo umožňuje výhľad na vodu na oveľa viac ako 100 kempingov. Veľa stránok tiež ponúka mierne množstvo súkromia a odlúčenie, vďaka čomu je CobsCook vyhľadávaným prestávkou v lese.

Kde zostať

Nájdite ubytovanie pre rodiny s deťmi v Lubec, Maine od štandardných hotelov po prenájom osobných dovoleniek s pobytom22.com:

Stansite v CobsCook.

V rámci hraníc parku používa CobsCook niekoľko aktivít, aby vás udržal zaneprázdnený. Vásanie, rybolov, turistika, ako aj plávanie sú povolené, ale strážcovia upozornia na výdrž prílivu, ktorá je typická 24 stôp. V skutočnosti je CobsCook slovo Maliseet-Passamaquoddy pre „varné prílivy“, ako aj keď si užívate príliv, ako aj von, pochopíte výraz. Počas obdobia zrážania sú kempermi umožnené vykopať toľko ako peck mušlí, najlepšie jedlá ohňa na jasnom večera v Maine.

Denný výlet 1: Choďte do quoddy hlavy Zadajte park

Pohľad z vysokej rímsy v Quoddy.

Quoddy hlava špecifikuje park, ktorý sa môže pochváliť najúspešnejším bodom pôdy v Spojených štátoch. Park je veľmi známy pre svoj červeno-biely pruhovaný maják, historickú štruktúru, ktorú si objednal Thomas Jefferson v roku 1808. Maják má výhľad na chrobák, deliacu vodu medzi USA a Kanadou, ako aj Kanady Rovnako ako výhľad na New Brunswick cez vodu. Majte oči odlúpané, aby chrlili veľryby, ktoré pravidelne pravidelne, vrátane keporku, Minke, ako aj veľryby Finback.

Maják Quoddy.

Park tiež používa 5 míľ turistických dráh pre rôzne úrovne a schopnosti. Pobrežná cesta je 2-míľová, mierne tvrdá trasa, ktorá cestuje z majáka, ako aj pozdĺž senzačného pobrežia Maine. Táto cesta dodáva výhľady na čeľusť na skalnaté útesy, ako aj na havarovacie vlny, nemusí však byť vhodné pre malé deti alebo staršie osoby. Medzi významné zastávky patrí Gulliverova diera, úzka priepasť vyvinutá z erózie, ako aj ekologický bod, veľký, skalnatý výbežok najlepšie pre piknik.

Bog Trail, 1 míľová slučka z parkoviska auta, je ideálna pre tých, ktorí sa snažia nájsť krátku, jednoduchú prechádzku. Cesta prechádza veľkou lesnou cestou, až kým nedosiahne rašeliniská, ktorá vyvíja krátku slučku okolo rašeliny. Po ceste existujú interpretačné náznaky s informáciami o histórii rašeliniska, tvorbe rašeliny, ako aj rastlín pôvodných kyslého biotopu.

Denný výlet 2: Pozrite sa na Lubec, Maine

Pohľad na Cutler Coast.

Krátka cesta od quoddy hlavy Špecifikuje park je malé mesto Lubec v štáte Maine. Lubec je najrýchlejšie mesto v kontinentálnom USA a využíva všetky výzvy pobrežného mesta a zároveň zachováva silnú regionálnu atmosféru. Malý vodný centrum sa nachádza na výstižne pomenovanom Water Street, lemovanej regionálnymi miestami, ako aj obchodmi, vrátane integrovanej priadze, ako aj obchodu s dodávkami domácich miláčikov, obchod s cukrovinkami, ako aj múzeum Smokehouse McCurdy Smokehouse.

Na konci Water Street je stratený rybársky pamätník, socha venovaná chlapcovi Lubec, ako aj ženám, ktoré prišli o život na mori. Pamätník dodáva malebný výhľad na kanál Lubec, ako aj na celosvetový most Roosevelt, ktorý ho prechádza, a spája USA s kanadským ostrovom Cambello. Prístavné tesnenia sú tiež často identifikované z tohto výhodného bodu počas vysokých aj nízkych prílivov, ako aj z ulice, veľryby, ktoré sa tešia exkurziám, sa ponúkajú od konca júna do polovice septembra.

Výhľady z Lubec, Maine.

V prípade jedla, ako aj pitie, zasiahnutá spoločnosť Lubec Brewing Company, ktorá používa miestne varené pivo, chutnú pizzu, ako aj vegánsky výber pre zdravie a wellness vedomé. Nadšenci morských plodov sa môžu pustiť do frankovej reštaurácie Dockside, prominentnej oblasti, ktorá slúži vyprážaným morským plodom na svojej vonkajšej terase.

TERAZ DOSTUPNÉ! Získajte našu aplikáciu a ušetrite až 5 dolárov z vašej prvej rezervácie aplikácií! Na obmedzený čas iba na AirchparkingReservations.com!

Denný výlet 3: Túra pozdĺž pobrežia Cutlernull

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *