Entertainment

Why We As blog writers requirement To Be cautious about What We compose

As our blog has altered from a pastime to an on the internet business, we’ve started to feel like we’re held much more accountable of what we write. people really checked out this blog now, as well as we really do have some influence on travellers as well as the locations we visit. No, we’re not Lonely Planet, we don’t have millions of followers, we’re not well-known as well as we don’t have the most prominent travel blog online, however even a few people can sway the majority when word of mouth starts to spread.

You may have discovered that we have some “reviews”, “accommodation spotlights” as well as “promotional tours” on Goats On The Road. This fairly new element of the company includes its own challenges.

Ako to funguje:

These kinds of partnerships are typically referred to as blog sponsorships as well as they essentially go like this: business offer blog writers totally free accommodation, tours, gadgets, gear, flights etc. as well as in exchange, we compose an short article about our experiences as well as share it with our visitors as well as social network followers.

A few months ago, we were at a restaurant with a couple of travellers who had contacted us with our blog. soon after sitting down, we started speaking about their travels as well as about our blogging life as well as we were pleased to be speaking to people who were really thinking about our situation. however then one of them asked us something:

“If you’re getting trips as well as hotels for free, exactly how can your opinions be unbiased”

Our very first press Trip! Partnering up with the Riviera Maya tourism Board in Mexico
Of course, this wasn’t the very first time that this concept had come into our heads, however it reminded us of exactly how essential it is to be truthful to our readers, in spite of any type of totally free services or products offered. The traveller was absolutely best as well as I believe it’s a significant problem for people who look for truthful info from travel blogs (as opposed to the progressively income-driven opinions of guide books as well as travel magazines).

The method we do things is that when we come to an contract with a business that is wanting to sponsor us, we tell them outright that all thoughts as well as opinions will stay our own. We likewise compose that at the bottom of the articles as well as in the videos that we make in exchange for the services.

That’s not just something we say. We actually stay with it. If we go on a tour, or stay in a hotel, or try out a travel product as well as it absolutely sucks, we’ll state so. We’re not out to slander business that have provided us totally free services, however if the hotel is awful, or the trip was overpriced of what was offered, we’ll speak to the business about the problems we had in the really hopes that they will rectify the problems. However, we’ll still publish the short article noting the cons.

You’ll notice in almost all articles about our sponsored experiences we have a pros as well as a cons section. This assists us to fairly convey some ups as well as downs of each tour, transportation or hotel we are reviewing/promoting. If there are no cons, we search for them harder as well as extremely rarely (especially in hotels) do we compose an short article without providing some impartial downsides.

We even had some cons about this 5-star resort in Mexico…
I’m not stating it’s a  perfect method. In the ideal, truthful company partnership, we’d have sufficient money to pay for all of these great hotels as well as trips as well as we’d just compose about them as well as not have the added pressure of pleasing the business who took us in for free. however as travel bloggers, part of the method that we’re able to share such great experiences with readers, is that they are comped in exchange for the online exposure that we are able to offer.

I think, as bloggers, we have a significant obligation to readers. We requirement to be truthful about the locations we visit, the gadgets we utilize as well as the business that we partner with… no matter exactly how much those business pay us (or provide us).

We likewise requirement to be extremely cautious what we compose about countries as well as destinations as a whole. Dariece as well as I often travel to a few of the least went to regions on earth as well as we always reveal exactly how risk-free as well as amazing they are, however even in positive press we requirement to be mindful. We should guarantee that we’re not leading travellers into a war zone or providing them false assumptions about locations that they see based on our descriptions.

Note: travel blogs are inherently flawed as a reZdroj pre bezpečnosť cestovania počas politických nepokojov. Staré správy sú ponechané a zabudnuté, ako aj z tohto dôvodu môžu byť zastarané. Pred plánovaním cesty vždy skontrolujte súčasné okolnosti.

Aj keď sme cestovali do Iránu a veríme, že je to bezpečné, okolnosť by sa mohla zmeniť

Rovnakým spôsobom sme veľmi opatrní pri akomkoľvek type nepriaznivých komentárov, ktoré kladieme k destináciám. Robiť drzé, široké vyhlásenia ako „Ľudia v Maroku nie sú milí“, nie sú konštruktívne alebo presné. Osobne sme mali nejaké zlé skúsenosti s ľuďmi, rovnako ako sme boli opatrní, aby sme to odhalili zodpovedným aj nestranným spôsobom.

„Ľudia môžu byť hrubí, hrubí a dokonca aj agresívni. Môžu však byť tiež pekné, veľkorysé a pohostinné. “

Kozy na ceste – 2012

Ak blogeri navštívia cieľ na turné, nemali by sme ju vykresliť ako jedinú metódu vidieť krajinu. Možno je stále možné nezávislé cestovanie. Mali by sme skúmať štúdium všetkých prvkov cestovania v tomto regióne, ako aj o ňom podať správu.

Propagujeme veľké alebo zlo?

Ďalším prvkom našej rastúcej povinnosti na cestovnom trhu je šetrný k životnému prostrediu, ako aj trvalo udržateľná podporu cestovného ruchu. Na nedávnom seminári TBEX v Cancúne boli autori blogov kritizovaní za podporu jazdy delfínov. Toto samozrejme nie je environmentálna aktivita, ako aj tým, že sa o ňom skladáme, podporujeme a obhajujeme nesprávne ošetrenie týchto zvierat (aj keď je to subjektívne hodnotenie ich životných podmienok).

Mali sme podobnú reakciu od návštevníka, keď sme zložili, že petting tigre sú vrcholom Thajska. Krátky článok sme zložili v roku 2012 (a zažili ho v roku 2009), ale nedávna ochrana médií však odhalila, že tigre sú bežne obeťami obchodovania s zvieratami, fyzickým zneužívaním a sedáciou. Máme, pretože sme vylúčili tento odsek od našich sprievodcov, nemalo by to však byť v prvom rade.

Ležať s tigrom v Chang Mai (nie niečo, čo by sme mali povýšiť, niekedy)
Na autorov blogov je veľký tlak na pomoc cestujúcim!

V dnešnej dobe sú spisovatelia cestovných blogov v nebi. Na celom svete existuje v skutočnosti nespočetné množstvo podnikania, od malých začínajúcich podnikov až po špičkových gigantov, všetci sa snažia využiť pomerne novú silu blogov. Z toho vyplýva, že autori blogov vytvárajú oveľa lepšie spojenia, ako aj oveľa viac peňazí ako kedykoľvek predtým … ale všetci z nás požiadavky na to, aby boli v našom prístupe rozumní.

Našťastie mnohí autori blogov berú svoje povinnosti veľmi vážne, ako aj niektorí dokonca odmietajú peniaze spolu, aby zabránili ich názorom ovplyvňovaným peňažným ziskom. (Klobúky im)

Predtým, ako sme začali tento blog, sme čoraz viac hľadali blogy o užitočných informáciách, ktoré nám pomáhajú na našich cestách. Naše príručky začali tráviť oveľa viac času zipsom v našich taškách, ako aj naša výskumná štúdia sa pomaly pohybovala online.

Teraz, keď máme vlastný cestovný blog, chápeme, že je nevyhnutné oceniť tento zvyk dobrého, pravdivého materiálu bez ohľadu na to, koľko peňazí pre nás je. Domnievame sa, že motívy v príručkách, ako aj cestovné časopisy sa stávajú postupne podnikaním, ako aj cestovné blogy ponúkajú niekoľko z jediného dôveryhodného nezávislého materiálu, ktorý je možné objaviť v týchto dňoch.

V dnešnej dobe sú spotrebitelia bombardovaní nehanebným marketingom všade, keď ideme. We can’t even view our preferred TV show without having the contestants of top chef say: “Wow, I truly like the easy-to-use GPS system in this new 2015 Toyota Corolla!”

Companies with significant budgets can pay huge bucks for promotions.

Chart By: Statista

Worst yet, it’s in our movies. We just recently had to turn off the film Sex Tape with Cameran Diaz as well as Jason Segel since of the blatant, Apple brand product pushing throughout the entire film. At one point, one character drops an iPad from the window as well as when Jason Segel’s character picks it up he says: “Wow! I can’t believe the building of these things!”

B.S.

As people who don’t appreciate this type of subliminal brand promotion, we certainly don’t ever want to have our blog come across that way.

We do our finest not to force-feed trips as well as services down our visitors throats. We just offer concepts that they may delight in when they’re travelling, like: “Hey, we stayed in this remarkable hotel, if you’re in the area… inspect it out!” Sometimes, we work with brands to aSsist ich propagujú online. Pracujeme s nimi iba vtedy, ak veríme, že ponúkajú službu alebo produkt, o ktorý by sa naši návštevníci mohli zaujímať. Tieto články zvyčajne majú rýchlu zmienku uprostred jedného z našich príbehu alebo 10 najlepších zoznamov – celkom pasívne I “ D Povedz. Tento typ marketingu má na náš blog veľmi malý vplyv, avšak okrem písania na voľnej nohe je to skvelý zdroj zárobkov a pomáha, aby nás udržal na cestách, ako aj na udržanie tohto blogu.

Rovnako máme nejaké bannerové reklamy, ktoré pomáhajú platiť účty, niektorí pridružení partneri, ktorých sme využili, a sú radi, že ich podporujeme, ale mimo toho sa skutočne nesnažíme tlačiť na ľudí, ktorí prichádzajú na túto stránku.

Napríklad: Propagujeme dôveryhodných domácich sitters, ako aj poistenie World Nomads … Prečo? Keďže využívame ich služby a veríme, že sú vynikajúce?

Vďaka dôveryhodným domácim sitterom to bola náš obytný nehnuteľnosť 7 mesiacov!

Sme veľmi radi, že trh s blogovaním o cestovaní sa dostal do miesta, kde je dnes, ako aj to, že spoločnosť Big Business nakoniec začína objavovať hodnotu v našom obsahu, avšak sme si tiež vedomí našich záväzkov ako dodávateľov užitočných informácií.

Je to podobné povinnostiam, ktoré majú novinári, keď sa vzťahuje téma. Mali by byť pravdiví a mali by robiť svoje najlepšie, aby oznámili každú stranu príbehu. My, ako blogeri cestovných blogerov, všetky požiadavky, aby sme boli opatrní v tom, čo skladáme, ako aj presne to, ako zobrazujeme destinácie, aktivity, hotely, udalosti a produkty.

Keď zostavujeme „všetky myšlienky a názory, ktoré zostanú na sebe“ na spodku našich článkov, mali by sme všetci zostať s týmito slovami.

Naši návštevníci, ako aj budúcnosť odvetvia blogov o cestovaní, od toho závisia.

Čo si myslíte o cestovných blogoch ako celku? Sú dôveryhodným zdrojom pre výskum cestovania? Podeľte sa o svoje myšlienky v komentároch nižšie.

Zaslúži si tento krátky článok o vašej doske?

Zrieknutie sa zodpovednosti: Kozy na ceste je partnerom Amazonu, ako aj pridruženou spoločnosťou pre niektorých ďalších maloobchodníkov. To znamená, že vytvárame provízie, ak kliknete na odkazy na náš blog, ako aj nákup od týchto maloobchodníkov.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *