To, čo si vyžaduje, aby ste pochopili, že autá a nákladné autá dostávajú ako rodič

dni získania automobilov a nákladných automobilov pre vzhľad alebo rýchlosť, sú teraz za vami. Ste rodič. Preto požadujete, aby ste verili vo svojej domácnosti, keď robíte stále dôležité rozhodnutie o získaní nového vozidla.

Budete musieť naplánovať dopredu, ako aj svoje najlepšie, aby ste si predstavili všetky možné ťažkosti, ktoré vám tieto nové autá a nákladné autá pomôžu stretnúť sa. Je to spoluzakladateľ? Futbalové metódy celkom s výstrojom? Ešte jedno dieťa v rodine? Verte v čokoľvek, ako by to mohlo byť, ako aj predvídajte autá a nákladné auto, ktoré budú na túto výzvu.

Tu je niekoľko vecí, ktoré musíte pochopiť o tom, ako sa autá a nákladné autá dostanú ako rodič:

Budete mať zabezpečenie úplne na prvom mieste-za starých čias ste si možno vybrali špičkové doplnky pred základnými bezpečnostnými funkciami. S deťmi sa tieto priority obrátia. Predtým, ako dostanete nové auto, budete chcieť skúmať štúdium NHTSA a IIHS Ratings HASCE RATINGS. Keď ste skončili ako rodič, veci ako slepá oblasť varujú senzory, ako aj adaptívne plavby, ktoré spravujú, skončili oveľa dôležitejšie ako kožené sedadlá, ako aj titánové lemovanie. Zaoberáme sa tým, mladí sa aj tak chystajú na občerstvenie na tieto kožené sedadlá.

Začnete veriť tomu, že budete mať oveľa viac mladých ľudí – pokiaľ ste už neurobili konečné rozhodnutie o veľkosti svojej jednotky, budete chcieť veriť, či je oveľa viac mladých ľudí. Predtým, ako dostanete nové auto, nemusíte si vyberať konkrétne, musíte však mať všeobecný nápad. Ak máte jedno dieťa a žiadne plány na viac, môžete byť v poriadku so sedanom strednej veľkosti. Na druhej strane, ak plánujete dve alebo tri oveľa viac detí, pravdepodobne budete chcieť upgradovať na SUV alebo minivan.

Poskytnete oveľa väčšie zváženie podmienok na cestách – vzhľadom na to, že bezpečnosť vašej domácnosti je najvyššou prioritou, budete premýšľať o nepriaznivých poveternostných podmienkach skôr, ako získate akýkoľvek typ vozidla. Ak ste online niekde ako New York, Colorado alebo North Dakota, pravdepodobne budete chcieť premýšľať o automobilovom priemysle s pohonom 4 kolies alebo pohonom všetkých kolies. Ak ste online v púšti alebo v akomkoľvek druhu oblasti s vynikajúcimi ponukami štrkových ciest, možno budete chcieť nákladný automobil alebo SUV s veľkou pozemnou vôľou.

Rodinné zábavné aktivity sa nakoniec stali súčasťou úvahy – v závislosti od toho, čo vy, ako aj vaša domácnosť, sa tešíte, že typ automobilu, ktorý si nakoniec kúpite, musí reprezentovať vaše záujmy. Radi ísť kempovať s domácnosťou vo vynikajúcej prírode? Potom hybridný sedan s najväčšou pravdepodobnosťou pre vás nie je to najlepšie. Rovnako ako preletie po meste, ako aj užívať si zhonu života, ktorý vás prechádza? S najväčšou pravdepodobnosťou sa nebude tešiť z objavovania automatického parkovania pre veľké nákladné auto. Naozaj verte, kam budú tieto autá a nákladné auto ísť skôr, ako urobíte toto maximálne rozhodnutie.

Snažte sa neprelomiť banku – okrem domu, ako aj účtu na sporenie nákladov na vysokú školu, sú autá a nákladné autá s najväčšou pravdepodobnosťou jedným z väčších nákupov, ktoré budete musieť vyrábať svoju rodinu. To však nenaznačuje, že s ním musíte ísť metódou rozpočtu. Veľa obchodných zastúpení ponúka rôzne stimuly pre rôzne autá. Vždy existuje možnosť ľahko používaného automobilu. Mnoho ľudí sa týka nákupu využívaných vozidiel, pretože sa obávajú, že bezpečnostné funkcie mohli byť predtým poškodené alebo priamo nezvestné. V súčasnosti existuje veľa nástrojov, ktoré vám pomôžu zistiť, či využité autá a nákladné vozidlá môžu byť bezrizikové na to, aby vás preniesli, ako aj tie, ktoré sa vám páči.

Teraz, keď ste rodič, možno budete musieť odložiť podobné rýchle kupé (pokiaľ sa váš značný iný skutočne teší vzhľad aj pocitu mini-van), avšak preto, že ste rodič Na ďalších 20-nepárne roky musíte zachytiť zuby za volantom. Využite tieto metódy na objavenie niečoho, čo vás môže potešiť a byť prospešným zdrojom pre celú rodinu.

Súvisiaci

Top 5 postupov bezpečnosti domácností, o ktorých sa dá premýšľať pred cestou, vaša domácnosť zabalila všetky svoje veci, zvládli ste ho, aby ste ho napchali do kufra, a tiež ste si tiež zásobili chladič s preferovaným občerstvením každého. Sme si istí, že ste na neuveriteľnom dobrodružstve v domácnosti! Avšak, keď ste sa pripravili na výlet s vašou domácnosťou, vyžaduje oveľa viac, než len pamätať …
18. júla 2022 v „Post hostí“

Ako zachrániť benzín na vašej európskej domácej cestnej ceste v Európe, palivo určite nie je lacné, pretože cestné výlety sa môžu skutočne ukázať ako dosť drahé. Ak chcete ušetriť náklady na benzín, tony automobilov a nákladných automobilov s hrami, hudbou, občerstvením, ako aj prikrývkami, ako aj s týmito základnými tipmi, aby sa ušetrila spotreba paliva, hotovosť, ako aj pomoc atmosfére v rovnakom čase .…
19. júla 2017 v „Post hostí“

10 vynikajúcich nápadov pre autá a nákladné autá CAZamiešanie s deťmi pred deťmi sa kemping vyskytuje na rozmaru. Chcete ísť kempovať? Samozrejme. Vyhoďte pár vecí do automobilov a nákladných automobilov, ako aj od vás. Po deťoch požadujete odborného organizátora. Požiadali sme Helen Olsson, autorku The Down & Filthy Guide to Camping s mladými ľuďmi, aby nám poskytla jej vrchol …
30. apríla 2012 v „Camping“

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *