TNN: Október Travel Book Club “v každom zrkadle je čierna”

cestovný spisovateľ, fotograf a najpredávanejší autor Lola Akinmade Åkerström debutový román, v každom zrkadle je čierna, je zatknutie čítať pre niekoho, kto hľadá vhľad To, čo znamená byť čiernou ženou v dnešnom svete. Povedzte perspektívami troch žien, pretože navigáciu v cudzej krajine, v každom zrkadle je čierna rýchla, bohato nucance a prístupná.

O knihe

Lola’s Book, v každom zrkadle, je čierna, je zatknutie debut pre niekoho, kto hľadá v …

Hej! Ospravedlňujeme sa prerušiť, ale ….

Zdá sa, že ste narazili na článok svojho účastníka!

(Už je členom?

Tento krátky článok je výlučne pre členov nomadického matného plus! NM + je jediný program nášho člena, ktorý dáva čitateľom ako yourself prístup k príspevkom PERK BLOG. Členovia tiež získajú úplne bezplatné knihy, sprievodcov, blogovné kurzy, prístup k našim podujatiam, výhrady udalostí, mesačné darčeky, tričká, exkluzívne peniaze šetriace cestovné zľavy a ďalšie!

Ako člen Nomadic Matt Plus, nielenže dostanete tony výhod, aby vaše cesty menej drahé, ale pomáhajú nám, aby sme vytvorili rozsiahly cestovný obsah, ktorý milujete!

Najlepšie zo všetkého, pričom sa prihlásili náklady menej ako náklady na obed!

Ak chcete prístup k tomuto krátkemu článku (rovnako ako 100+ iných článkov členských štátov) a všetky tieto ďalšie pozoruhodné požitky, pripojiť nomadic matt plus a začať ešte oveľa viac z vašich ciest!

Uč sa viac

Prihlásiť sa

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *