Aký bol tvoj obľúbený? 2021 najlepších jedál, pitia, nápojov, cestovania, ako aj romantických príbehov

od ďalekosiahlych príbehov o exotickom Thajsku až po pizzerie v Darlinghurst, od receptov na steakové maslo až po koktaily, ako aj poháňanie ponoriek na vynikajúcich bariérskych útesoch Ak chcete skontrolovať krásne regióny v našom dvore, toto sú vaše preferované príbehy z roku 2021. Ktoré budú však číslo 1?

Každý rok prevádzkujeme tento zábal, z ktorých príbehy boli najvýznamnejšie od posledných 12 mesiacov, ako aj vždy, je to jedno z našich obľúbených.

Z mnohých dôvodov.

Zvyčajne je to posledná funkcia, ktorú publikujeme za tento rok, takže predstavuje trochu času pocitu dole. Avšak okrem toho sme fascinovaní, keď sme videli, ktoré z našich príbehov s vami najviac rezonoval.

Je pre nás dosť ťažké vybrať si obľúbené položky. Rovnako ako len preto, že do všetkých našich článkov vkladáme veľa zložitej práce. Verím, že je to odvtedy, čo sme rovnako dobre blízko. Pre nás je každý príbeh, ktorý prevádzkujeme, súčasťou nášho života, takže každý z nich je skutočne kus nás.

Bolo by to ako výber vašich 20 preferovaných dní v roku!

To, čo verím, že sa snažím povedať, je poďakovanie vám! Poďakujte vám za perspektívu.

Ale ešte oveľa viac, povedzte vám vďaka za to, že ste si prečítali náš kúsok sveta, že ste si všimli, ako aj za to, že si užívame, čo robíme.

Dúfame, že sme sa bavili, informovali a nejakým spôsobom vám pomohli.

20. 10 vecí, ktoré sa majú vystupovať v Hunter Valley

Začneme veci jednou z našich absolútnych preferovaných častí Austrálie – Hunter Valley. Najbližší hlavný región Červeného vína v Sydney, Hunter má tak veľa krásnych vinárskych vinárstiev na návštevu, avšak má oveľa oveľa viac, ako len Vino.

O Hunter Valley sme v priebehu rokov napísali toľko Aj nadchádzajúce mesiace.

Medzitým si sadnite a radíte sa z nášho rýchleho videa zhrnutia najstaršieho austrálskeho vinárskeho regiónu.

19. 7 show Netflix, ktoré vás ovplyvnia cestovať

Tu je niekoľko konceptov predstavení, ktoré sa majú počas Vianoc nadúvať, ktoré vás dosiahnú najlepšie do cestovného myslenia, ako aj pre posúvate náklady na lety skôr, ako si uvedomíte!

7 televíznych relácií Netflix, ktoré vás ovplyvnia cestovať

18. Revenge Travel Hitlist – Kde cestujete snívate?

Verím, že všetci cítime v súčasnosti rovnakú metódu o cestovaní: čím skôr to dokážeme, pôjdeme na to kladivo aj kliešte! Tu sme dostali naše cestovné nitky zamerané, keď je svet opäť zdravý (ER).

Zoznam hitov pomsty cestovného hitu – Kde cestujete snívate?

17. Presne ako mať iba jednu pohár červeného vína – Coravin Review

Taký inteligentný produkt, Coravin vám umožňuje vylievať toľko červeného vína, koľko chcete, bez toho, aby ste sa obávali, že zvyšok fľaše bude plytvať.

Rovnako nedávno sme zložili hodnotenie úplne nového šumivého Coravin, ktoré udržuje šampanské čerstvé a šumivé až mesiac! Skontrolujte naše hodnotenie tu, avšak aj naše video, kde cestujeme, testujeme šumivé Coravin na fľaši počas štyroch týždňov.

Ako mať iba jednu pohár červeného vína – recenzia Coravin

16. Za obrovskou gitarou – náš potrebný sprievodca po Tamworth, NSW

Tamworth je chápaný pre svoju oslavu country hudby, ktorá každý rok priťahuje desiatky nespočetných návštevníkov. V tomto krásnom, historicky esenciálnom vidieckom meste je však oveľa viac oveľa viac ako len jeho výročné hudobné oslavy.

Okrem obrovskej gitary – náš potrebný sprievodca po Tamworth, NSW

15. 3 Gins pre World Gin Day, ako aj presne to, ako ich využiť

Ak ste nás skontrolovali na akýkoľvek typ času, pochopíte, že naše spojenie s gin je veľmi blízko. Pre tohtoročné Svetový deň ginov sme sa pozreli na tri mimoriadne odlišné giny-svetlá svetová Aussie Drop, anglický vzor vzorov a preferovaný na celom svete-aby sme videli presne to, ako ich porovnávajú, ako aj presne to, ako ich piť.

3 giny pre World Gin Day, ako aj presne ako ich využiť

14. Riva Surya Hotel-Riverside High-End v Bangkoku Oldtown

Radi cestujeme do Thajska – rovnako ako sa zdá, že to robíte! Náš posledný výlet do krajiny úsmevov – v skutočnosti náš posledný celosvetový výlet pred zasiahnutím pandémie (pristáli sme menej ako týždeň predtým, ako Austrália zatvorila svoje hranice!) – nás videla zostať v krásnej Riva Surya.

Môžete tiež vidieť náš video návod tohto nádherného hotela Waterfront.

Riva Surya Hotel-Riverside High-End v Starom Meste v Bangkoku

13. Presne ako vyrobiť tento kolegovaný whisky zmiešaný nápoj zo starého receptu na domácnosť

Keď som tento koktail produkoval, bol som si vedomý, že som spároval jednu z mojich preferovaných vecí (kolegovou whisky) s jednou z mojich najmenej preferovaných vecí (mužská chrípka). Liečba mojej rodiny za to, že sa cítim zle, s týmto outstandinom ide tak dobreG SCOTCH.

Ako vyrobiť tento kolegovaný whisky zmiešaný nápoj zo starého receptu na domácnosť

12. Hai Fatto Tredicci – prečo 13 nemá zlé šťastie v Taliansku

Podivne chýbajú 13. oblasť asi o 50 strán, tento príbeh ma fascinoval. Počul som, že Taliansko neverí, že 13 je smolu, nikdy som však nerozumel prečo.

Hai Fatto Tredici – prečo 13 nie je v Taliansku zlé šťastie

11. 5 renomovaných Hunter Valley Chardonnays by ste mali vyskúšať

Hunter Valley sa chápe pre svoj semillon, ale uvádza, že jeho Chardonnays je aspoň na rovnakej úrovni. Uvedenie týchto 5 príkladov na špičke s tým najlepším lovcom semillon by bolo skutočne fascinujúcim problémom.

5 renomovaných Hunter Valley Chardonnays by ste mali vyskúšať

10. Čo je Colourwalk? Presne ako posunúť svoju cestovnú fotografiu na ďalšiu úroveň

Keď ideme do 10 najlepších mnohých prominentných príbehov, nie je žiadnym prekvapením, keď objavíte Christininu bystrý kúsok na cestovnú fotografiu.

Christina začala vyrábať farby nášho okolia v polovici uzávierky, keď sme nemohli opustiť naše predmestie.

Bola to vynikajúca metóda, ako sa cítiť, akoby jej prechádzky bolo oveľa viac ako jednoduché cvičenie, ale rýchlo zistila, že je to ideálny štýl na to, aby sa cestovná fotografia stala oveľa zmysluplnejšou a súdržnou.

Čo je Colourwalk? Presne ako posunúť svoju cestovnú fotografiu na ďalšiu úroveň

9. Vykonajte svoj vlastný vynikajúci bariérový útes ponorný z domu

Všetci sa nám páči trochu cestovania kresla, čo keď – z vášho kresla – môžete skutočne vyskúšať vynikajúci bariérový útes v skutočnom čase? Táto úžasná firma vám umožňuje riadiť skutočnú životnú ponorku okolo teplých vôd Queenslandu akýkoľvek druh dňa alebo noci!

Vykonajte svoj vlastný vynikajúci bariérový útes ponorný z domu

8. Kde zostať v Hunter Valley – Oaks Cypress Lakes Resort

Pozrite sa na náš video návod nášho dovolenkového domu, ako aj na areáli tu.

Kde zostať v Hunter Valley – Oaks Cypress Lakes Resort

7. Vinárstvo Bay of Fires Ročné vydanie – jediná skvelá vec, ktorú nájdete od roku 2020

Vinárstvo Bay of Fires Ročné vydanie – jediná skvelá vec, ktorú nájdete od roku 2020

6. Kde zostať v Hunter Valley – Aldora Cottage, Pokolbin

Pozrite sa na náš video návod na túto krásnu chatu v údolí Hunter Valley.

Kde zostať v Hunter Valley – Aldora Cottage, Pokolbin

5. Dlhý stolový obed našich snov

Na našej poslednej ceste do údolia Hunter sme mali šťastie, že sme boli pozvaní na to, aby sme šepkali Brook Winery, skutočne nádherný obed Olive Long Table, ktorý robia na začiatku každého júnového festivalu.

Tento obed, ktorý sa odohráva medzi radosťami olivových stromov pozdĺž banketového stola, ktorý sa tiahne, ako aj ďalej, je ako niečo z filmu. Ak mi neveríte, skontrolujte naše video z popoludnia tu.

4. Náprava časopisu 2021 – Čo chceme všetci na Vianoce

Sme takí nadšení, že náš darčekový sprievodca sa dostal k číslu 4. Znamená, že si skutočne cení úžasnú prácu, ktorú Christina vložila do fotografie, ako aj štýl nášho časopisu – ako aj v ideálnom prípade, ktorú som zložil.

Magazín náznakov 2021 – Čo chceme všetci na Vianoce

Kliknite doprava tu pre svoju úplne bezplatnú kópiu časopisu Hint Magazine 2021

3. Horná časť steaku – presne ako vyrobiť kaviareň de Paris maslo

Naozaj som veril, že môj titul bol vynikajúci, keď som ho zložil. Očakáva sa, že sa bude hrať na vrchole jazera – pozoruhodne prenasledujúca televízna dráma v hlavnej úlohe Elisabeth Moss, David Wenham a Peter Mullan.

V každom prípade neverte, že je to odraz tohto receptu. Je to výnimočné, ako aj Café de Paris Butter je vynikajúce!

Horná časť steaku – presne ako vyrobiť Cafe de Paris Butter

2. Lucio Pizzeria – kde objaviť kúsok Neapola v Sydney

Sme absolútne nadšení, že sa vám tento príbeh páčil o tom, že Lucio je toľko. Pizze – v skutočnosti všetky jedlá práve tu – sú také skvelé, ako aj Lucio je krásny chlap.

Mali sme to šťastie, že sme ho uspokojili, rovnako ako aj s ním jednu chladnú noc koncom apríla, a pravdepodobne sme ho prinútili cítiť sa trochu domácnosti len podľa toho, koľkokrát sme mu povedali, že je to rovnako akoby sme boli späť v Neapole .

Lucio Pizzeria – kde objaviť kúsok Neapola v Sydney

1. Thajsko sníva – veci, ktoré nám mnohým chýba z krajiny úsmevov

Predtým som diskutoval o tom, že sa vám jasne páči (a slečna) Thajsko rovnako ako my. Toto je potvrdenie!

Náš mnohí prominentný príbeh – hlasované vašimi zobrazeniami stránok a interakcie – je všetko o tejto fantastickej krajine, ako aj o všetkých veciach, ktoré nám chýba.

Od vznešených pláží až po búrlivé ulice; Od pokojných chrámov na vrchole hory po vzrušujúce manické nočné tričky … rovnako ako predtým, ako dokonca začneme hovoriť o jedle!

Thajsko sníva – veci, ktoré nám mnohým chýba z krajiny úsmevov

Tu je naše video o veciach, ktoré nám chýbajú z Thajska, ako aj o všetkých veciach, ktoré sa nemôžeme dočkať, až uvidíme, ako to urobíme, keď sa tam vrátime.

Ďakujem vám veľmi pekne za podporu nás. Dúfame, že sme vám priniesli presnú SATešíme sa, že sa cítime z výroby týchto príbehov, ako aj zdieľania s vami.

Majte fantastické Vianoce a tiež sa opäť uvidíme v roku 2022.

Jim a Christina XX

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *