Entertainment

10 dôvodov, prečo musíte ísť do Everlandu v Južnej Kórei

Mnoho ľudí chodí do Kórey od K-pop, K-drámy, príťažlivých výrobkov, potravín a kultúry. Bol by som však rád, keby ostatní turisti pochopili, že Soul je tiež populárny pre svoje zábavné parky. Majú detský Grand Park, Dreamland, Soul Land, Soul Grand Park, Lotte World a Everland. Medzi nimi je Everland najväčší a veľa navrhovaných pôžitkových park.

Obsah

Použite krabicu Browse nižšie na objavenie najlepších denných výletov v Južnej Kórei

1. Majú zvieracie predstavenia.
2. Majú t express.
3. Ponúkajú interakciu so zvieratami.
4. Majú miesto s názvom Magic Land.
5. Existuje tiež miesto s názvom Európske dobrodružstvo.
6. Majú elegantné reštaurácie.
7. Ponúkajú maľbu karikatúry.
8. Majú výťahy na prenos z jedného miesta na druhé.
9. Majú 4D filmové divadlo.
10. Majú špeciálne atrakcie.TRAVEL TIP!

O spisovateľovi:

Použite krabicu Browse nižšie na objavenie najlepších denných výletov v Južnej Kórei

Tu je desať dôvodov, prečo musíte ísť do Everlandu.

1. Majú zvieracie predstavenia.

Musím tvrdiť, že „fáza otázok pre zvieratá“, ako aj „štadión morského leva“ sú tie najlepšie zvieracie predstavenia, aké som kedy videl. Zvieratá sú dobre vyškolené. Ich činy sú synchronizované s účinkami hluku. Využili rôzne druhy vtákov, mačiek, škrečkov, psov, ako aj veľa ďalších. Budete šokovaní, pretože zvieratá vstupujú z rôznych miest a chápu, kam vystúpiť. Bol som zázrakom, že som nevyfotil veľa fotografií.

Účinkujúci alebo inštruktori fitness majú extrémne charakter. Využívajú však kórejský jazyk vo svojom výkone, aj keď v publiku sú veľké množstvo cudzincov. Len dúfam, že zahrnujú titulky.

2. Majú t express.

T-express je 4. najdlhšia drevená horská dráha (5 383,8 ft.). Jeho rýchlosť je 64,6 mph, čo z nej robí 10. najrýchlejšiu drevenú horskú dráhu. Je to 184 stôp, vďaka čomu je druhou najvyššou drevenou horskou dráhou. So všetkými týmito prezentovanými číslami musím tvrdiť, že váš ísť do Everlandu nebude úplné, ak ste túto neuveriteľnú jazdu nezažili.

Môžete tiež požiadať o seba o sebe, zatiaľ čo na ceste za 30 dolárov.

3. Ponúkajú interakciu so zvieratami.

Nebudete požadovať ísť do Afriky, aby ste vyrazili na ťavu. Majú rôzne druhy zvierat z rôznych kontinentov. Býval som v tropickej krajine, a preto ma udivuje zvieratá ako ľadové medvede, tučniaky, lenivosť, lemur, ako aj pečať.

Rovnako majú zážitok zo strateného údolia, kde nastúpite na konkrétny automobil, ako aj nejaké interakcie s divokými zvieratami, ktoré sa voľne potulujú.

Svet Safari bol zatvorený, keď som odhlásil miesto.

4. Majú miesto s názvom Magic Land.

Okrem nervových jázd v ničení, aj pôvabný park tiež používa jazdy pre deti. Rovnako existujú jazdy, ktoré si môžu vychutnať dospelí aj mladí ľudia. Keď pôjdete do dediny Aesop, budete mať pocit, že ste v rozprávkovej knihe. Vyzerá to magicky. Stavím sa, že mladí, ako aj mladí ľudia v srdci by sa z toho tešili.

5. Existuje tiež miesto s názvom Európske dobrodružstvo.

Ak ste neboli v Európe, môžete ísť na toto miesto a cítiť európsku atmosféru. V tejto oblasti tiež podávajú jedlo. Môžem tvrdiť, že toto je najúžasnejšia časť zábavy. Na tomto mieste uvidíte grécke krajiny, nemeckú alpskú dedinu a Holland Street.

6. Majú elegantné reštaurácie.

Ak sa snažíte nájsť vynikajúce stravovanie, môžete vyskúšať túto reštauráciu v celosvetovej spravodlivej časti. Rovnako majú kórejské, západné, čínske a americké kuchyne v okolí pôžičkového parku. Niektoré reštaurácie dokonca podávajú alkoholické nápoje.

Ak sa snažíte ušetriť peniaze, môžete si priniesť zabalený obed. Nie sú prísni s jedlom. Môžete jesť svoj zabalený obed na miestach s znakom pikniku. Plynové horáky, ako aj piknikové rohože však nie sú povolené.

7. Ponúkajú maľbu karikatúry.

Išiel som tam minulý 14. marca 2016, keď Kórejčania oslavovali biely deň. Videl som veľa párov, ktoré chodia okolo. Náklady na maľovanie karikatúry závisia od počtu tvárí, ako aj od počtu použitých farieb. Čierna, ako aj biela karikatúra s jednou hlavou stojí 10 000 vyhral. Túto službu využívajú hlavne páry, ako aj rodiny.

8. Majú výťahy na prenos z jedného miesta na druhé.

Majú rôzne prepravy, a to „ľudská obloha“, „Sky Cruise“, ako aj „Sky Way“. Skúsil som iba jeden, pretože ostatní majú dlhé línie ako šnúra.

9. Majú 4D filmové divadlo.

Príves filmu Rio je v angličtine s kórejskými titulkami. Keď som si však film užíval, jazyk sa zmenil na kórejčiny bez anglických titulkov. Pochopil som pozemok a potešil som sa pri jazde 4D.

Jazda v aplikácii American Experience Appnull

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *