15 najlepších miest, na ktoré musíte ísť v Čiernej Hory

, používa nielen nádherné pohorie, ako aj pláže odstraňovania kryštálov, ale tiež sa môže pochváliť neuveriteľnými miestami. Miesta, ktoré ponúkajú historické porozumenie, ako aj zaujímavé dobrodružstvá. V tomto článku sme poskytli tie najlepšie miesta, do ktorých sme sa dali v Čiernej Hore.

Ak plánujete cestovať akýkoľvek typ balkánskych krajín, nemali by ste vynechať Čiernu Horu! Táto malá krajina je popredná medzi turistami pre svoju rozmanitosť a neuveriteľné atrakcie. Návštevníci určite budú mať skvelý čas, aby tu stála svoju dovolenku. Od hôr, ako aj pláží po staré mestá. Čokoľvek by to prinieslo vaše cestovné ciele, objavíte ich v tejto úžasnej krajine.

Ďalšie články, ktoré môžete čítať:

13 Príjemné webové stránky, kde môžete objaviť otvory úloh [ako objaviť úlohu v Čiernej Hore]

Potápanie v Čiernej Hore – náš podvodný zážitok v Boka Bay, Herceg Novi

6 -dňový cestovný plán Herceg Novo – Čo zistiť, či máte počas letnej sezóny 6 dní v Čiernej Hore

12 dôvodov, prečo musíte zahrnúť Herceg Novi, Čierna Hora do svojho cestovného zoznamu

Ako sa uchádzať o vízum Čiernej Hory pre držiteľov pasov Filipín – Visa Revicationer Visa pre Filipíncov

Obsah

Miesta, na ktoré sa dá ísť do Čiernej Hory

1. Kotor staré mesto
2. Hrad San Giovanni
3. Bobotov Kuk
4. Skadarské jazero
5. Bay of Kotor
6. Cirkev svätého Jána
7. Crno Lake
8. Tara River Canyon
9. Centrum návštevníkov národného parku Durmitor
10. Národný park Lovcen
11. Porto Čierna Hora
12. Mestské steny
13. NJegos Mausoleum
14. Tara Bridge
15. Altstadt (Staré mesto) Budva

Miesta, na ktoré sa dá ísť do Čiernej Hory

1. Kotor staré mesto

Foto: Marco Costa
Toto je trochu zaujímavé staré mesto, ktoré sa nachádza v Kotori. Plné mnohých obchodov, reštaurácií, múzeí, kostolov a náročnej rockovej kaviarne. Staré mesto má malé uličky, ako aj fantastické architektúry, ktoré sa oplatí navštíviť. Dokonca aj v noci je toto miesto mimoriadne zasnené. Výhľad na záliv, ako aj na hory, z neho robí ešte oveľa nádhernejšie miesto!

Navrhovaná prehliadka: 1,5 hodiny so sprievodcom pešia prehliadka

2. Hrad San Giovanni

Foto: Alexandr Bormotin
Potreba umiestnenia ísť do Čiernej Hory! Pripravte sa na veľké schody. Táto úzka cesta všetka metóda môže priniesť ťažkosti pre tých, ktorí nie sú fyzicky fit. Je vhodné priniesť vodu, keď chcete vyliezť rovnako ako vrchol. Trvá vám najmenej 40-50 minút stúpania, kým sa dostanete na vrchol. Senzačný pohľad na Kotor, Čierna Hora je však tak zaslúženou odmenou.

Navrhovaná prehliadka: 1,5-hodinová osobná pešia prehliadka

3. Bobotov Kuk

Foto flöschen (CC BY 2.0
Pešia turistika na Bobotov Kuk by bola jedným z najlepších zážitkov, ktoré budete mať v Čiernej Hore. Bude to tvrdá prechádzka po nohách, pretože polovica cesty sa zvyčajne kričí. Napriek pravde, že je to trochu ťažké pre začiatočníkov, 360-stupňový pohľad na vrchole sa za to absolútne oplatí. Ak plánujete vyšplhať sa na Bobotov Kuk, nezabudnite nosiť vhodné oblečenie, najmä topánky, pretože existuje veľa voľných kameňov a kameňov.

4. Skadarské jazero

Foto Antoine Similon
Jazero Skadar je obklopené horami, ktoré sú úchvatné. Za oveľa úžasnejší okamih môžete zaplatiť za cestu za loďou na jazere. Toto je jedna z najzaujímavejších metód, ako cítiť osobitnú pokojnú a pozoruhodnú krajinu medzi jazerom Skadar, ako aj staré financovanie Čiernej Hory.

Navrhovaná prehliadka: Národný park Skadar Lake s ochutnávkou bieleho vína

5. Bay of Kotor

Foto: Faruk Kaymak

Bay of Kotor je najdlhší a najhlbší fjord v južnej Európe. Preto je to tiež najvýznamnejšie atrakcie dovolenkárov v Čiernej Horlivosti. Smaragdová sfarbená odstránená voda, ako aj okolité hory sú skutočne úžasné. Pozdĺž pobrežia objavíte veľa reštaurácií a miest na občerstvenie. Môžete tiež podniknúť zaujímavý výlet loďou okolo zálivu. Ktorý sa zastaví u Panny Márie z ostrova Rocks, ktorý sa našiel uprostred zálivu. Bay of Kotor môže byť jedným z najkrajších zálivov na svete, nenechajte si ujsť šancu ísť sem.

Navrhovaná prehliadka: Hop-on Hop-off Pamenseeing Bus, ako aj pešia prehliadka

6. Cirkev svätého Jána

Čierna Čierna Hora je, že sa môže pochváliť príťažlivosťou vo vnútri aj vonku, Church of Saint John v bare, je miestom! Interiéry sú absolútne úchvatné so žiarivými obrazmi a vysokými stropmi. Môžete tráviť hodiny len pozeraním na obrazy vo vnútri. Exteriér je rovnako senzačný ako interiér. Vďaka svojej špeciálnej architektúre neveríte, že táto cirkev je skutočne kostol 21. storočia. Zvonená súčasná éra má kostol svätého Jána stále dotyk byzantskej štruktúry. Nepamätajte si, že idete do tohto malebného kostola, keď ste v Čiernej Hore.

7. Crno Lake

Foto: Shant Dem

Ďalšie jazero v Čiernej Hore, ktorú by ste si nemali nechať ujsť. Samotné jazero je Alnull

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *