Najlepšie zájazdové podnikanie v Izraeli

Naposledy aktualizované: 2/2/2020 | 2. február, 2020

Od náhleho kozmopolitného Tel Avivu – vrátane rýchlo sa rozširujúcej sa scény s chuťou s chutnými organickými ponukami -, ako aj z svätého mesta Jeruzalema až po prírodné zázraky púšte Negev, ako aj historický národný park Masada, ako aj ďalšie starodávne archeologické miesta, Izrael Má veľa čo vidieť.

Izrael je dom tisícov v nespočetných rokoch histórie, okrem kľúčových historických miest pre tri hlavné monoteistické náboženstvá, čo z nej robí cieľ pre milióny turistov, ako aj pútnikov.

Krajina je dosť malá, ako sa môžete obísť veľmi ľahko, najmä ak si prenajmete auto. Je to len 290 míľ od Haifa na severnom špičke Izraela po Eliat na juhu (asi päť hodín jazdy).

To znamená, že niektorí ľudia nechcú šoférovať, ako aj niektoré miesta v púšti je ťažké dostať. Pre tých ľudí sú tu zájazdy! Existujú veľké ponuky možností, od peších prehliadok v Tel Avive až po viacnásobné zájazdy po celej krajine (a susedných krajinách).

Zostavil som zoznam môjho preferovaného zájazdu v Izraeli. Zameriavajú sa na iný typ cestovania, ale všetky ponúkajú za peniaze veľkú hodnotu:

1. Abrahámové zájazdy

Cieľom zájazdov Abrahám je zapadnúť nezávislých cestujúcich, ako aj vám poskytnúť skvelé informácie o kultúre, histórii, ako aj o politike regiónu, takže pri cestovaní po Izraeli môžete byť oveľa lepšie informovaní.

Všeobecne sa zameriava na cestujúcich v oblasti rozpočtu, odroda zájazdov medzi dvoma a 12 dňami, ako aj s tým, že by sa snažili tí, ktorí by chceli ísť na turistiku, zažiť izraelské jedlo alebo zamieriť do púšte. Podnik má krátke polovičné alebo jednodňové zájazdy, ako napríklad turné Jeruzalem Graffiti za 28 dolárov, alebo zážitok z Kibbutz od spoločnosti Tel Aviv za 63 dolárov. Trojdňové turné po Jeruzaleme, ako aj Mŕtve more začína na 146 dolárov; Päťdňový výlet so severným aj pobrežným Izraelom stojí 375 dolárov.

Rovnako prevádzkujú „dvojité rozprávanie“ zájazdy Gazy, Jeruzalema, ako aj Hebron, ktoré zahŕňajú aktivity, ako je jazda pozdĺž hranice Gazy, kontrolujú Jericho, semináre na konflikte Gaza-Izrael, ako aj videokefalickej hovorov s obyvateľmi Gazy, Navrhnuté tak, aby vám pomohli pochopiť obe strany. Tieto jednodňové výlety náklady okolo 100 dolárov.

2. Chutný Izrael

Vynikajúci Izrael ponúka turistické prehliadky malých skupín pokrývajúcich miesta, ako sú Carmel, ako aj Levinsky trhy na Tel Avive, ako aj trh Machane Yehuda v Jeruzaleme, kde budete môcť ochutnať autentický hummus, Shakshuka, ako aj oveľa viac. Existuje tiež prehliadka, ktorá obsahuje triedu varenia po nákupnej časti. Prehliadky odrody od 90 do 120 dolárov, v závislosti od dĺžky.

3. Bein Harim Tours

V súčasnosti má Bein Harim založený v roku 1993 viac ako 70 možností turné, takže je jednoduché vybrať presne to, čo chcete vidieť rovnako ako. Ponúka malé skupinové zájazdy-oba jednodňové GO pre všetky hlavné turistické destinácie, ako aj viacdayové zájazdy až 12 dní dlhé, niektoré vrátane Jordánska blízko. Jednodňové výlety od 73 dolárov, aby ste sa pozreli na Jeruzalem, až 125 dolárov, aby šli do Betlehema a Jericha. Variety Multiday Trips od 300 dolárov za dva dni až 2 000 dolárov za 12 dní, pre ktoré si môžete vybrať možnosti, ako je história, ako aj archeológia Izraela alebo balík zameraný na kresťan.

4. Neohrozený

Intrepid ponúka skutočne kvalitné autentické zájazdy v malých skupinách a zameriava sa na pobyt v miestnych ubytovaniach, ako sú malé penzióny, ako aj v domácnostiach, ako aj na návštevu miestnych reštaurácií a obchodov.

Intrepid ponúka veľa výletov týkajúcich sa Izraela, ako aj z palestínskych území, z päťdňovej hlavnej prehliadky (okolo 770 dolárov) až po 26-dňové cesty, ktoré tiež idú do Egypta, ako aj do Jordánska (až 8 000 dolárov). Podobne má špecializované zájazdy, vrátane deväťdňového vianočného výletu, ako aj pár s nižšími cenami, najmä pre tých do 30 rokov.

5. Izrael na bicykli

Unikátna, ako aj skutočne príjemná metóda na vyskúšanie Izraela je na bicykli – je to krajina s pomerne krátkymi vzdialenosťami, ako aj trasy, ktoré tieto zájazdy pokrývajú rôzne krajiny: púštne oblasti, prašné cesty, ako aj prímorské trasy. (Ak sa obávate, že úroveň fyzickej zdatnosti nemusí byť taká, ako je, Izrael teraz tiež ponúka e-bicykle.)

Prehliadky odrody od poldenného prímorského výletu neďaleko Tel Avivu po viacnásobné výlety v púšti do cyklistiky medzi Jeruzalemom a Tel Aviv. Náklady na odrodu od 100 dolárov za pol dňa; Dlhšie cesty, v závislosti od počtu účastníkov, môžu byť až 400 dolárov.

6. Svetové výpravy

World Expeditions sa zameriava na premyslené cestovanie a chce, aby ste zažili kultúrne ponorenie na jeho zájazdy. Zameriava sa na najímanie dobre vyškolených, nadšených regionálnych sprievodcov, rovnako ako aj určitý stupeň dobrodružstva.

V Izraeli ponúka World Expeditions výlety medzi šiestimi a dĺžkou 14 dní. TakJa sú túžby s vlastným sprievodcom s prevodmi medzi stopami a ubytovaním každý deň, turistikou s Galilee, ako aj ďalšími nádhernými oblasťami (od 1 300 dolárov). Najdlhšie turné trvá v Jordánsku, ako aj v palestínskych územiach okrem kľúčových miest Izraela, ako aj jednú noc v beduínskom tábore za približne 7 000 dolárov.

7. Mejdi Tours

Spoločnosť Mejdi Tours sa silne zameriava na kultúrne ponorenie, spoločenskú zodpovednosť, ako aj na poskytovanie späť, ako aj jej zájazdy, ktoré sa zameriavajú na cestujúcich, ktorí chcú robiť viac než len základné prehliadky. Slovo „mejdi“ sa rovná „cti a rešpektu“, čo sú hodnoty, na ktorých podnikanie určite pracuje.

V Izraeli sa môžete pripojiť k rôznym multiday Tours, z ktorých každý má iné zameranie. Napríklad v roku 2020 vedie desaťdňové multinorálne turné po Izraeli, ako aj Palestína v spojení s rukami mieru (od 3 900 dolárov). Okrem návštevy svätých miest Jeruzalema a Mŕtveho mora, toto turné zahŕňa uspokojenie politikov, ako aj návštevu utečeneckého tábora.

Ak je jedlo viac vašou vecou, ​​potom Mejdi má tiež týždennú kulinársku a wellness turné (od 4 900 dolárov), ktoré zahŕňa neuveriteľnú škálu stravovacích zážitkov spolu s triedami jogy, ako aj osobným rozvojom.

***
Pripojiť sa k prehliadke v Izraeli je istá metóda, ako sa uistiť, že vám neunikne objavenie všetkých kultúrnych, ako aj historických nuancií tejto vynikajúcej krajiny. Z krátkych turistických prehliadok Jeruzalema, ako aj z Tel Avivu, s jedným alebo dvojtýždňovým výletom pokrývajúcim väčšinu Izraela (a susedných krajín), ako aj špecializované výlety zamerané na náboženské presvedčenie alebo politiku alebo jedlo alebo prírodu, existuje veľa. Skvelé metódy, ako vidieť Izrael na skupinovom turné.

Zarezervujte si cestu do Izraela: logistické tipy a triky
Zarezervujte si svoj let
Použite SkyScanner alebo Momondo na objavenie lacného letu. Sú to moje dva preferované motory prehliadania, pretože prezerajú webové stránky, ako aj letecké spoločnosti na celom svete, takže vždy pochopíte, že žiadny kameň nezostane nezostáva. Začnite s Skyscannerom najskôr, aj keď majú najväčší dosah!

Zarezervujte si ubytovanie
Svoju hostel si môžete rezervovať s Hostelworld, pretože majú najväčšie akcie a najlepšie ponuky. Ak chcete zostať niekde inde ako v hosteli, využite Booking.com, pretože neustále vracia najlacnejšie ceny za penzióny, ako aj lacné hotely.

Nepamätáte si cestovné poistenie
Cestovné poistenie vás bude chrániť pred chorobou, zranením, krádežou a zrušením. Je to komplexná bezpečnosť v situácii, čokoľvek sa pokazí. Nikdy som nešiel na výlet bez toho, pretože som ho v minulosti musel mnohokrát využívať. Moje preferované podnikanie, ktoré ponúkajú najlepšie služby a hodnotu, sú:

Bezpečnostné krídlo (pre všetkých pod 70)

Zaistite moju cestu (pre tých nad 70 rokov)

Medjet (pre ďalšie pokrytie repatriácie)

Hľadáte to najlepšie podnikanie, s ktorým môžete ušetriť peniaze?
Pozrite sa na moju stránku zdrojov, kde nájdete to najlepšie podnikanie, ktoré môžete využiť pri cestovaní. Uvádzam všetky tie, ktoré využívam na ušetrite peniaze, keď som na ceste. Ušetrite vám peniaze, keď budete cestovať.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *