Summer výlet letný výlet: Ozarks Arkansas

Aké sú charakteristické znaky úžasného letného výletu? scénické jazdy? Vonkajšie dobrodružstvo pre celú rodinu? Ubytovanie a atrakcie priateľské k rozpočtu? Schopnosť cestovať toľko alebo každý deň, koľko si želáte, a stále nájdete veľa možností pre celú rodinu? Šťastné deti (či už sú menšie alebo dospievajúce odrody)? Región Ozarks v Arkansase ich má všetky.

Nachádza sa v severozápadnom regióne Arkansasu a Ozarks sa rozširuje na sever a na východ po celej väčšine južných Missouri a je najhorší región medzi Appalachianmi a skalnatými horami. Inými slovami, základ scénických jednotiek.

Hory sú však iba jednou z prírodných funkcií, ktoré priťahujú návštevníkov z celého sveta, vodné cesty sú tiež niektoré z najlepších v krajine. Národná rieka Buffalo, prvá americká národná rieka a kombinácia vody, hory, riedkeho obyvateľstva a jedinečných geologických podmienok robia tento región veľmi populárny u rodín vykopávania ciest, ktoré sa chcú tešiť vonku. Tento región je tiež domovom stredovekej pevnosti Ozark, kde môžete interagovať s remeselníkmi, ktorí budujú hrad pomocou techník a nástrojov 13. storočia.

Kde zostať

Nájdite ubytovanie pre rodiny s deťmi v Arkansase od tradičných hotelov po prenájom súkromných dovoleniek prostredníctvom Stay22.com:

Oblasť Fayetteville

Či už dorazíte do oblasti automobilom alebo letíte do Fayetteville (XNA), je pekné sa aklimatizovať a stráviť deň skúmaním oblasti Fayetteville/Bentonville. Nechajte všetkých natiahnuť nohy a možno dokonca urobte kamaráta alebo dva v Jones Center v Springdale (Midway medzi Fayetteville a Bentonville). S bazénom, telocvičňou, ľadovou arénou a komunitným parkom a chodníkom, ktorý zahŕňa chodník s jednou míľou, osem fitness staníc, deväť jamkových golfových ihrísk, univerzálne prístupné detské ihrisko, piknikové stoly a basketbalový a volejbalový kurt, pre niečo je tu niečo všetci.

Naplánujte si Springdale, pozrite sa dopredu a vydajte sa na výlet na železnici Arkansas & Missouri. Expedícia na Van Buren je zábavná pre rodiny všetkých vekových skupín a existujú aj výlety na špeciálne udalosti, ako sú jarné prázdniny. Skontrolujte kalendár vopred, aby ste sa uistili, že ste v Springdale v deň, keď vaša expedícia funguje.

História Bentonville je očividne spojená s maloobchodným gigantom Wal-Mart. Ale korene mesta spoločnosti sú stále zrejmé v dobre zachovaných historických oblastiach mesta vrátane centra mesta. V mestských limitoch je 72 historických budov a domov a Walton’s 5-10, pôvodná lokalita obchodu Sama Waltona odrody na Downtown Square. Table Mesa Bistro, tiež na Downtown Square, je priateľská k rodine, ale sofistikovaná.

Prejdite sa na Crystal Bridges Trail, aby ste skontrolovali výstavbu múzea amerického umenia Crystal Bridges. Po dokončení (dátum otvorenia bude vyhlásený tento rok na jeseň), múzeum bude umiestniť stálu zbierku majstrov amerického umenia od koloniálnej éry až po súčasnú prácu. Návštevníci si budú môcť vychutnať zbierku v rámci najmodernejších galérií a v celom okolitom parku. Múzeum sa vyrába na viac ako 100 hektároch nevyvinutého lesa a bude zahŕňať malebné prechádzky, integráciu prírodného potoka a sochárskych záhrad.

Hobbs State Park je najväčším štátnym parkom Arkansasu z hľadiska pôdy. Je to vynikajúce miesto na predstavenie rodiny krasovej topografii, ktorá vytvára jedinečné jaskyne, vodné cesty a pramene, ktoré sa nachádzajú v tejto oblasti USA. To by pre deti mohlo znieť nudne, kým nevysvetlíte, že táto oblasť je domovom viac ako 300 jaskýň. To je v pohode! Centrum nového návštevníka v Hobbs je úžasné miesto, kde pomáha plánovať plán kempingu, interagovať s niektorými zvieratami z oblasti alebo dokonca navštevovať niektoré zo špeciálnych udalostí pre rodiny. Kontaktujte ich skôr, ako sa pozrite, aby ste získali najnovší kalendár udalostí. Dôrazne sa odporúča historická trasa Van Winkle. Je to 1,5 míle a prevezme vašu rodinu tunelom pod diaľnicu na miesto historického reziva van Winkle a domov. Chodník je bez bariéry a na ceste sú interpretačné panely.

Dobrodružstvo rieky Buffalo

Sekcia hornej rieky (Ponca to Pruitt) Buffalo ponúka najpôsobivejšiu scenériu. Plávajúca sezóna je zvyčajne pochod do júna a rodiny všetkých vekových skupín si užijú oblasť Ponca s rozmanitosťou turistiky, plávajúceho a voľne žijúcich živočíchov. Výlet do a von z oblasti Ponca je ohromujúci a deti budú milovať krivky a sľub, že uvidia veľa losov okolo vzdelávacieho centra Ponca Elk. V roku 1800 boli v regióne lovení na vyhynutie v regióne. Komisia Arkansas Game & Fish Commission znovu zaznamenala Elk do oblasti začiatkom osemdesiatych rokov a teraz čísla stád nad 800. Existujú desiatky možností kempovania a turistiky v oblasti a nezabudnite sa pozrieť na malé mesto Jasper. Cesta medzi Ponca a Jasperom je jednou z Tnullnull

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *