Entertainment

Cubao na Naia / Naia na Cubao: P2P Bus Harmons (UBE Express)

Posledná aktualizácia: 4. júla 2019.

V Metro Manila, kde bola prevádzka chronickým problémom, je stále ťažšie ísť kamkoľvek bez toho, aby sa obetovala toľko času alebo pohodlia. To isté platí pre prevody letiska. Preto sa aplikácie zdieľania jazdy tešili z fenomenálneho úspechu tu v tomto meste. Široká verejnosť oceňuje akúkoľvek ďalšiu formu dopravy, ktorá by nám mohla dať trochu pohodlia, dokonca aj za vyššiu cenu.

Pre cestujúcich, ktorí chodia na medzinárodné letisko Ninoy Aquino Aquino (NAIA), nie je k dispozícii veľa možností, ktoré sú k dispozícii okrem taxíka, ktoré môžu byť stále stresujúce, drahé a náchylné k podvodom. Preto bol príchod expresu UBE vítanou úľavou.

Čo je v tomto sprievodcovi pokryté?

Ube Express Pickup and Disp -off body
Centrum NAIA-Araneta, Araneta Center-Naia Plán
Dôležité pripomenutia
Kde zostať neďaleko Naiasearch pre viac hotelov v blízkosti NAIA!

O Ube Express
Viac tipov na YouTube ⬇ súvisiace príspevky:

Ube Express Pickup and Disp -off body

V Kubau je bod pick-up a odchodu v Araneta Center P2P Lounge, ktorý sa nachádza na autobusovej stanici Araneta Center za Shopwise.

Tu sú zastávky letiska UBE Express.

Terminál NAIA 1: Oblasť príchodu

Terminál NAIA 2: Area Area, Bay 17

Terminál NAIA 3: Area Arrival Area, Bay 10 Príchod

Terminál NAIA 4

Upozorňujeme, že autobus zastaví nie vo vyššie uvedenom poradí. Ako najväčší a najrušnejší je terminál 3 často prvou a poslednou zastávkou. Potom veľmi rýchlo prechádzajú ostatnými terminálmi.

Ak prichádzate z terminálov 1, 2 alebo 4, najskôr sa prenesiete na terminál 3.

Nie som si istý, či je terminál 4 tiež bodom. Naposledy, keď som skontroloval, bola to iba zastavenie.

Centrum NAIA-Araneta, Araneta Center-Naia Plán

Posledná aktualizácia: 4. júla 2019.

Cestovné: P100

Čas cesty je 45 minút až 2 hodiny, v závislosti od dopravných podmienok. Cesta môže byť dosť rýchla, okolo 40 minút, skoro ráno. Ale akonáhle sa slnko vysunie a začne špičková hodina, premávka môže presunúť čas cestovania až na 2 hodiny.

Uviedli sme dátum, kedy bol tento rozvrh naposledy aktualizovaný. Aj keď sa snažíme urobiť maximum, nemôžeme zaručiť, že vyššie uvedené informácie sú stále aktuálne. Spoliehame sa iba na cestovné poriadky vydané UBE Express a uverejnené na verejných priestoroch. Stále vás dôrazne povzbudzujeme, aby ste zavolali Ube Express priamo pre aktuálne plány.

Dôležité pripomenutia

Nechajte nejaký dodací čas, najmä ak máte let na chytenie. Toto je Metro Manila. Každý rozvrh je predbežný a nikdy nebudete vedieť, čo sa stane na cestách. Vždy je najlepšie opustiť svoj dom 4-5 hodín pred letom, aby ste si boli istí. Buďte na letisku najmenej 2 hodiny pred domácim letom alebo 3 hodiny pre medzinárodné.

Nesnažte sa vystúpiť iné ako určené zastávky. Tieto autobusy sa nezastavia, aby vyzdvihli alebo odhodili cestujúcich inde.

Neočakávajte, že autobusy prídu alebo odídu včas. Ovplyvňuje to veľa prvkov. Dopravné podmienky sťažujú držať sa harmonogramu. Tripadvisor má tiež záznamy o sťažnostiach na dlhé čakanie a odchýlku od harmonogramu. Zdá sa, že sa tiež striktne nedodržiavajú.

Rozvrh sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Zdá sa, že občas robia zmeny v rozvrhu, ale neaktualizujú svoje online kanály. Ak si chcete byť istí, zavolajte priamo na svoju kanceláriu.

Tento príspevok bol naposledy aktualizovaný v júli 2019. Pred cestou sa vždy kontaktujte UBE Express alebo si stiahnite svoju aplikáciu pre Android a získajte svoj najnovší rozvrh. Aplikácia je však od tohto písania dole.

Tento príspevok je prebiehajúcou prácou. Budeme to aktualizovať, keď získame viac informácií. Ak máte čo pridať do tohto príspevku, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie.

Kde zostať blízko Naia

If you want to stay at a hotel near the airport, here are some options.

Holiday Inn Express Manila Newport City. Obrázok z Agody.

Holiday Inn Express Manila Newport City. check rates & Availability!

Belmont Hotel Manila. Skontrolujte ceny a dostupnosť!

Savoy Hotel Manila. check rates & Availability!

Remington Hotel. check rates & Availability!

Search for more hotels Near NAIA!

About UBE Express

UBE express is the first premium point-to-point bus to operate in Metro Manila. It’s owned and run by Airfreight 2100 Inc, the company behind AIR21. The service is still in its toddler years, but it has been growing fast, testament to the amount of public support it receives. In its first years, it ferries passengers from NAIA to Manila, Makati, and Pasay. This year, it has expanded to include Cubao, Alabang, and as far south as Nuvali in Santa Rosa, Laguna.

UBE express takes pride in its fleet of new top-line air-conditioned buses that are all equipped with free wi-fi, GPS, and CCTV for additional safety. As a point-to-point service, it skips the numerous stops that regular public buses wait, thereby cutting the travel time short. It’s also spacious, with adequate compartmenTS pre batožinu a PWD-priateľské, s nízkym vstupným a invalidným vozíkom.

Viac tipov na YouTube ⬇

Súvisiace príspevky:

Ako sa obísť Manila: MRT, autobus P2P, pravidelný autobus, taxík, Jeepney alebo Grab

7 miest na návštevu v blízkosti Manily pod P1000

ABS-CBN Studio Experience Trinoma: Sprievodca pre prvých časov

7 vecí, ktoré môžete robiť v UP Diliman

Ortigas to Naia / Naia na ortigas: P2P Bus Harde (UBE Express)

NAIA (letisko Manila): Medzinárodný proces príchodu (Sprievodca krok za krokom)

12 letovísk a tematické parky neďaleko mesta Manila (Nová normálna)

Dapitan Arcade Shopping & Travel Guide + Čo očakávať, čo kúpiť

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *