Entertainment

TNN: Barcelona – oveľa viac ako oslava

Publikované: 12/8/2021 | 8. decembra, 2021

Barcelona je dlhodobo zrozumiteľná pre svoje pláže, ako aj strany, avšak kondenzačné mesto má toľko iného.

Strategicky sa nachádzajú medzi Francúzskom, ako aj zvyškom Španielska, Barcelona je ideálnym miestom, ktorý dostanem to najlepšie z Costa Brava, hory, rovnako ako mestská scéna v jednom!

Pripojte sa k Flaviu z LatinaTaTavelera, miestnej z Barcelony, keď ide nad rámec toho, čo mnohí ľudia vidia, rovnako ako to, keď idete do jej mesta. S jej nahliadnutím ako cestujúci obrátil miestny, ona bude pomáhať s …

Hej! Ospravedlňujeme sa prerušiť, ale ….

Zdá sa, že ste narazili na článok svojho účastníka!

(Už je členom?

Tento krátky článok je výlučne pre členov nomadického matného plus! NM + je jediným programom nášho člena, ktorý poskytuje návštevníkom, ako ste sami získať prístup k príspevkom Bonus Blog. Členovia tiež získajú úplne bezplatné knihy, sprievodcov, blogovanie kurzy, získať prístup k našim udalostiam, rezanie udalostí, mesačné darčeky, tričká, špeciálne peňažné úspory cestovných zliav, ako aj viac!

Ako člen Nomadic Matt Plus, nielenže dostanete tony výhod, aby vaše cesty menej drahé, ale pomáhate nám, aby sme vyrábali rozsiahly cestovný materiál, ktorý milujete!

Najlepšie zo všetkého, pričom sa prihlásili náklady menej ako náklady na obed!

Ak chcete získať prístup k tomuto krátkemu článku (ako aj 100+ iných členov – len články), ako aj všetky ostatné úžasné výhody, pripojiť sa k Nomadic Matt Plus, rovnako ako začať oveľa viac z vašich ciest dnes!

Uč sa viac

Prihlásiť sa

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *